Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkossági kísérletekből...

Az öngyilkossági kísérletekből lehet problémám?

Figyelt kérdés

Eddig mindig sikerült elrejtenem, de most az üzemorvosi vizsgálaton meglátták hogy vágások vannak a karomon, és leírták számítógépbe és a kartonomra is hogy többszörös öngyilkossági kísérlet.

Egyébként gyerekkoromba volt ez, már több mint 5 éve, de a hegek nem tűntek el.

Persze a vizsgálaton átmentem, alkalmas, de eléggé aggaszt hogy teleírtak egy fél oldalt ezzel a sztorival.


Ebből lehet valami bajom? Lehet hogy nem kapok emiatt munkát vagy eltiltanak bizonyos dolgoktól? A legfontosabb hogy állatorvosi asszisztens szeretnék lenni, ott ugye szikéhez, tűhöz stb lenne hozzáférésem, ez ugye nem befolyásolná a tanulmányaimat?



2023. febr. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem lehet következménye.
2023. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebbkori öngyilkosságok egyáltalán nem következnek egyenesen a fiatalkori krízisekben tapasztaltaktól.Vannak olyan foglalkozások, ahol ez kizáró ok lehet, de az alkalmas minősítéssel úgy ítélték meg, hogy az eltelt idő és a feltehető, illetve általuk tapasztalt érzelmi-mentális érésedre tekintettel nincs jelentős kockázat az ismétlésre. Amit tanácsolni lehet, hogy mindig vigyázz a lelki egyensúlyodra, és ha egy kicsit is úgy érzed, hogy billensz, előbb kérj segítséget, mint utóbb.
2023. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Öngyilkossági kísérletem volt. Vannak következmények.


Barátomnak elmondtam, hogy fel fogom vágni az ereim. Elterveztem és meg fogom tenni. Szomorú voltam és magam alatt voltam. Be is rugtam. Másnap már vitt a dokihoz, onnan a pszichiátriára és be is zártak. Kaptam gyógyszert és másnap kiengedtek. Hetente pszichológushoz járok és ha a terapeuta úgy érzi, hogy veszélyt jelentek magamra, bármikor bezáratathat a pszichiátriára.

2023. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennek korábban vannak orvosi nyomai (leletek diagnózis stb) akkor ahol van pszichológiai alkalmazzási vizsgálat, ott lehet jobban megvizsgálnak, vagy már élből elutasítanak.
2023. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Az hogy később bármilyen szervi bajod lesz nem vesznek komolyan, ajalmlm.a youtibon a pszichiátria a halalipar című dokumentumfilmet...sokakat úgy begyogyszeroznak hogy belehal
2023. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!