Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ezt elmondom egy pszichiáte...

Ha ezt elmondom egy pszichiáternek akkor zártosztályra küldhet?

Figyelt kérdés

Hogy mindennap gondolok az öngyilkosságra egyszer majdnem megpróbáltam de végül mégse.

Meg hogy előfordul hogy megütöm magam, megvágom magam bár azt mostanában nem csináltam.

Mondjam el neki? Azt nem akarom semmiképpen hogy bezárjanak



2023. febr. 25. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiért nem fog, sokan ülnek be oda ilyenekről beszámolni.
2023. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ilyet annyi ember csinál, hogy nincs annyi hely a pszichiátrián. Majd ha már volt kísérleted, IGAZI, és kórházba kerülsz miatta, akkor benn tarthatnak után a pszichiátrián. De onnan is kisétálhatsz szabad lábon, ha nem állapítanak meg másokra veszélyesnek, tömeggyilkos szándékúnak.
2023. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mond el neki és ne engedd, hogy gyógyszerrel lezavarjon, ragaszkodj terápiához is melléje. Azonban ennyiért nem fog bezáratni.
2023. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenesen megmondod, hogy mi a bajod, egy lépéssel közelebb jutsz, hogy tudjon neked segíteni az orvos.
2023. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Viszont amit a 3-as írt, hogy ha gyógyszerrel le akar rendezni, akkor keress másik szakembert.
2023. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem szeretnék hazudni még akkor se ha szégyellem de ez az igazság.. De azt nem szeretném hogy kórházba kerüljek mert akkor mindenki megtudja mi a bajom meg amúgy se hiszem hogy jól bánnak ott az emberrel
2023. febr. 25. 14:50
 7/14 A kérdező kommentje:
5: Nem nagyon van választási lehetőség mert nem magánhoz megyek.. Már annak örülök hogy adtak időpontot viszonylag hamar
2023. febr. 25. 14:52
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Én már hallottam olyan emberről akit szuicid gondolatok miatt küldtek zártra.
2023. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Ja, én is meg szoktam vagdosni magam állandóan.


Mit csináljak ez ellen?

Tök muja vagyok a késsekkel. 😒

2023. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy ki mindenki miatt aggódsz. Ahova én járok, ott vagy 30-an vártunk sorba+kísérők és órákon át gyönyörködhettünk egymásban. Időnként kijött az asszisztens, valakit a nevén hívott, úgyhogy ha valakinek kedve volt, akkor meg is tanulhatta, hogy ki kicsoda. Nem hiszem, hogy a kórházban ennél sokkal indiszkrétebbek tudnának lenni. Max. akkor, ha csoportképet csinálnak és kirakják facebookra.
2023. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!