Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ezt elmondom egy pszichiáte...

Ha ezt elmondom egy pszichiáternek akkor zártosztályra küldhet?

Figyelt kérdés

Hogy mindennap gondolok az öngyilkosságra egyszer majdnem megpróbáltam de végül mégse.

Meg hogy előfordul hogy megütöm magam, megvágom magam bár azt mostanában nem csináltam.

Mondjam el neki? Azt nem akarom semmiképpen hogy bezárjanak



2023. febr. 25. 14:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mármint hogy a családtagok ne tudják meg hogy mennyire súlyos mert így is elítélnek miatta mert hogy van akinek rosszabb mint nekem gyakran felhozzák hogy xy-nak nehezebb élete van nálam mégse depressziós, pánikbeteg hanem normális stb. Ettől csak rosszabbul érzem magam
2023. febr. 25. 15:37
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem fog zártra küldeni, engem a kísérletem ellenére se küldtek zártra. Ha meg felnőtt vagy, a szüleidnek nem mondanak semmit, ha te megtiltod.

Az meg hogy mennyire súlyos..hülyeség hasonlítgatni másokhoz. Okkal kerültél oda, ahol vagy és mivel a szüleid is vastagon benne vannak, ezért kicsinylik le a problémád. Kitartást kívánok neked, és kérlek sose gondold azt, hogy egyre jobban bántalmazni kell magad ahhoz hogy segítséget kapj!😞

2023. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
ha most is vannak ilyen késztetéseid, akkor lehet, hogy elír egy gyógyszert, amit vagy beveszel, vagy nem. Én bevettem, és békésebb lettem tőle. Aztá na terápia is segített...
2023. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kitartást neked is 12-es!

A többieknek köszönöm a válaszokat! 😊

2023. febr. 25. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!