Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki váltott már pszichológust,...

Aki váltott már pszichológust, pszichoterapeutát, mert valami gond volt az eredetivel - mi volt a váltás oka? Mi volt a gond az eredeti terapeutával?

Figyelt kérdés

2023. febr. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudott rámhangolódni, nem volt benne elég empátia. Pont nem azt az üzenetet közvetítette, amire szükségem lett volna, súlyosbította a szorongásomat, a testi tüneteim elmérgesedtek. Két hónap kellett, hogy belássam, nem velem, hanem vele van a baj. Az újabb pszichológusom azóta is próbálja eltakarítani, amit ő művelt velem.
2023. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudtak velem mit kezdeni.Nem lettem jobban.

Sajnálom a kidobott éveimet,szóval én azt tanácsolom,hogyha azt érzed nem jó akihez jársz,nyugodtan válts,ameddig azt nem érzed jó helyen vagy.Nekem 10 évbe telt mire megfelelő szakemberhez kerültem.

2023. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hármat fogyasztottam el, mire megtaláltam az “igazit”. Az elsőt könnyes szemekkel ajánlották, egy neves magazinba is írt cikkeket, én 3 ülés után otthagytam, mert intellektuális igényemet nem elégítette ki, hogy légzőgyakorlatokkal akart “megérkeztetni” az életembe. A következőt is ajánlották, ismert egyetemi tanár volt, ő konkrétan kidobott, mert párterápiát is kezdtem mellette, ezen megsértődött. Utólag látom, hogy ez nekem volt jó. A 3.csak mosolygott és bólogatott. Végül a 4., ő nem egy nagy név, semmi nincs róla a neten, csak egy telszámot kaptam hozzá, de nagyon bejött.

Ez normális, hogy többet ki kell próbálni, mert ajánlás semmit nem ér.

2023. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. febr. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!