Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik mentális betegség a...

Melyik mentális betegség a legrosszabb a 3 közül ?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenkinek a sajátja a legrosszabb mindenkinél más milyen erősségű,de vélemények érdekelnének. Én bipoláris zavaros vagyok és rengeteget szenvedtem és szenvedek vele.Melyik okozza a legnagyobb szenvedést ?

2023. febr. 27. 15:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Nem a pszichiátria a szakterületem, de sajnos tapasztalataim alapján egy igazi bipoláris zavarban szenvedő beteget—főként a mániás periódusban—igen nehéz rábírni a kooperációra. Bár, az is igaz, hogy egy paranoid sch. beteget meg a betegségének belátása hiánya miatt, esetleges ön- és közveszélyt okozó magatartása miatt nehéz kezelni. Ezek nagyon egyénfüggő kérdések, pláne ha nem csak egy mentális rendellenességgel küszködik, pl. társuló szenvedélybetegség. Jobbulást és kitartást kívánok!
2023. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
63%
én úgy vélem, a disszociatív személyiségzavar lehet az egyik legszörnyűbb.
2023. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Én egy borderline lányt ismertem, de a viszontagságok ellenére én nem láttam oly szörnyűnek a dolgot
2023. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Skizofrénia a legdurvább.

A másik kettő utána holtverseny. Szerintem

Bpds nő

2023. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a skizofrénia a legdurvább.Nagyapám az volt,én pedig bipoláris.Közelébe se érek a családom elmondása szerint.A borderlin szerintem hasonló szinten lehet,mint a bipoláris.
2023. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a borderline a "fő" betegségem, de van mellette más is. Gyakorlatilag képtelen vagyok ezek miatt a normális életvitelre. Dührohamaim, hangulatingadozásaim vannak sokszor apróságok miatt vagy akár ok nélkül. Öngyilkossági kísérletem is volt már, nem is egy. Elég durva ez is, szóval ha a skizofrénia ennél is rosszabb, bele se merek gondolni, milyen lehet!
2023. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
És ha én azt mondom: Hogy az hogy megismerhettem egy borderline lányt, nem csak hogy jól viseltem a dolgot, de ez akkora hatással volt rám, Hogy eldöntöttem kifejezetten szeretnék ismerkedi egy borderine lánnyal, mit gondoltok erről ?
2023. márc. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A skizofréniát meg lehet gyógyítani ? Vagy az is olyan mint a bipoláris hogy gyogyíthatatlan ?
2023. márc. 2. 05:24
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
a skizofrénia is csak gyógyszerekkel meg terápiával szinten tartható. Nem gyógyítható
2023. márc. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
7-es.Szerintem ne betegség alapján próbálj társat találni.Én több borderline embert ismerek, ég és föld mindegyik.Nyilván vannak hasonlóságok,de a betegség súlyossága,a belátási szintjük is teljesen más.
2023. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!