Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik mentális betegség a...

Melyik mentális betegség a legrosszabb a 3 közül ?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy mindenkinek a sajátja a legrosszabb mindenkinél más milyen erősségű,de vélemények érdekelnének. Én bipoláris zavaros vagyok és rengeteget szenvedtem és szenvedek vele.Melyik okozza a legnagyobb szenvedést ?

2023. febr. 27. 15:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

7 es voltam... 10 esnek mondom... biztos vagyok benne hogy mibden borderline más egyéniség... én sem vagyok átlagos :)

Mondjuk én pedig azt kérezném tőlet hogy hogy lehet az hogy te több bordt is ismersz ? És most vedd úgy hogy köldtem egy kiváncsin néző emoji fejecskét

2023. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Viszonylag sok embert ismerek, a nagy merítés elve...,szerintem ezért is ismerek 3 bpd-t,de közelebbi kapcsolatban csak kettővel vagyok,a harmadik nem túl kedvesen elárult.Mivel magam is többféle mentális betegségben szenvedek talán vonzom a társaságukat.🤷🏻‍♀️
2023. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mittudomen721 ***** válasza:
64%
Sztem is a bipolaris
2023. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
#7 én kíváncsi vagyok mi ez a hatás ami miatt kifejezetten ilyen típusú lányokkal ismerkednél? Nekem van egy-két tippem csak azért kérdezem. Azt is megkerdezhetem, hogy ha te esetleg küzdesz valamivel akkor mivel? Nem gondolom hogy ez csak jó vagy rossz, de kíváncsi lettem. Az, jó hogy ennek ellenére nyitott vagy és nem ítéled el őket, de az nem biztos hogy jó, ha az van amikre most gondolok, hogy amiatt keresed őket.
2023. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

14-es! Rendben válaszolok a kérdésedre!

7 es vagyok.

Előszöris ha arra tippeltél vagy valamiféle mentális betegségben szenvedek, tévedsz! Ellenben mozgássérült vagyok, bottal járok. Azt szoktam mondani olyan a járásom, mint Dr. House járása a tévésorozatban. Azt hiszem így könnyebben megérted azt hogy bicegve járok ugyan, de azért elboldogulok.

Mindez azt is jelenti, hogy Intézetben nőtem föl, (két hetente jártam haza hétvégére) és ebben az Intézetben sokféle állapotú embert láttam. Ehhez szoktam hozzá, ez engem egyáltalán nem zavar.

Az igaz, hogy a borderline állapottal azelőtt még nem találkoztam, de amikor elmondta a lány hogy ő ezzel küzd, akkor utána olvastam hogy miről is van szó, és ennyi. Egy vállrándítással elintéztem a dolgot. Míg sokan ugye futva menekültek volna ettől.

Nekem eleve olyan a habitusom, hogy jó hallgatóság vagyok. azelőtt is sokan fordultak hozzám tanácsért lelki dolgokban. Szóval az hogy a bordi sokszor depressziós az sem rémített meg!

Ém szeretek törődni segíteni ahol tudok. Szóval egyáltalán nem (lenne) baj ha a bordi lány akár az éjszaka közepén felhív hogy ő most ki van bukva beszélgessünk.

És igen! Az is igaz hogy amikor viszont pörög akkor viszont ezer fokon ég 😊

Olyan kötődést tapasztaltam mint senki másnál. Pedig „csak” barátok voltunk. Ami ugye egy bordi lánynál nagy szó mert nehezen kötődnek.

Szóval sok oka van annak hogy szeretnék megismerni egy bordi lányt. De ezek között az okok között nincs az, hogy azért hogy kihasználjam őt! Erről szó sincs!

2023. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Megértem a 15ös válaszolót. Én magam bipoláris vagyok és aki megismert eddig igazán az csak jó véleménnyel volt rólam és én is nagyon tudok szeretni valakit. Volt,hogy erre basztam rá. Egy borderlinos is nagyon tud szeretni és inteligens jó emberek.Ahogy a bipolárisok is.
2023. márc. 13. 16:24
 17/18 anonim ***** válasza:
19%
15 -ös vagyok! Erről van szó kérdező! Látom tényleg értettél :)
2023. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%
Számomra egyértelműen a skizofrénia a legrosszabb. Az, hogy nem tudod megkülönböztetni a hallucinációkat, téveszméket a valóságtól és gyakorlatilag emiatt kb nem is tudod irányítani az életed, nagyon ijesztő. Sajnos találkoztam ilyen betegségben szenvedő emberekkel és inkább meghalok ha valaha is ezzel diagnosztizálnak, mint hogy így kelljen élnem.
2023. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!