Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ettől van még lentebb? Már...

Ettől van még lentebb? Már napi szintű az 0ngyilkossági és a halállal kapcsolatos gondolatok.Csak meg akarok szabadulni ettől az egész sza.tól amit mások életnek neveznek én szenvedésnek rohadt nagy fostenger. Van még fokozata ennek a depressziónak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 22:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Végig kinlódom a napokat bejárok melózni mert kell a love a kutyara a kajara meg a szamlalra rezsire es ennyi. Vegig stresszelem idegeskedem a napjaimat kozben azon kattogok hogy minel hamarabb kiakarok ebbol szallni. Nem egyszeruen nem birom vannak alapbetegsegeim is amik ratesznek jo mazsas lapattal. Es nem legbelul lelkileg mar nem hiaba de nem megy elegem van. Ettol van meg lejjebb egyaltalan?
2023. febr. 28. 22:27
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Vannak további fokozatok. Ott már nemcsak lelkileg nehéz elviselni ezt a fostengert.
2023. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Van lejjebb, a teljes érzéketlenség. Már nem lesz jelentősége, mert az életed már 'korábban' véget ért, a tudatod szétoszlott a levegőben. Csak üresen pangó hústömeggé vált az egész, amit felesleges megölni.

Most ilyen szinten vagyok, küzdöttem évekig, de már megadtam magam.

2023. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Es en milyen tavolsagra lehetek ettol a pango hustomeg teljesen erzeketlen allapottol? Voltam mar ezermillioszor korhazban orvosnal a hosszu evek alatt. Szedek gyogyszert antidepi. Az is mar emelve lett par honapja mert akkor is full depresszios negativ elo halott voltam. De mar nem megy nem megy megint orvosokhoz rohamgalni gyogyszereket varialni emelni csokkenteni valtani egy rovid ideig talan hasznat erzem azt pusztulok utana megfele megint ninca ehhez kedvem erom belefasultam mikor utazok tomegkozlekedesen is latom a vihogo mosolygo nevetgelo hangoskodok akar fiatal akar idos embereket es csak nezem hogy mi a szarnak orulnek ezek raadasul kicseszettul ember undorom kezd mar lenni kezdek undorodni mar inkabb csak egyedul a kutyaval magamban szeretek lenni bekapcsolom a linkinparkot maxra elszivok egy doboz cigit es csak vagyok ennyi kesz ninca se erdeklodesi korom nincs semmi olyan dolog ami erdekelne oromet okozna vagy barmi egyedul a kutya aki kicsit lefoglal vele kell labdazni setalni neha csavarogni kietlen heyleken ahol egy darab ember simcs es ennyi az orom ebben a kicseszett nyomorult elbas.ott vilagban. Reggel mikor felkelek mindig az van hogy minek mar megint minek rossebb egye meg az egeszet . Meg mar megint az van hogy egyre kevesebbet eszek egy nap egyszer nagyon max 2 de az is mar kinlodva nehezen inniniszok ne szaradjak ki es ennyi. De mar kezdem ezeket is lefosni .
2023. febr. 28. 23:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Probálj jo minosegu magnezium biszglicinatot es omega 3-at szedni. Pl a Gal termekek eleg jok.
2023. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
elfojtott érzelmek okozzák ezeket
2023. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
sztem jó hogy van kutyád! irigyellek
2023. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanígy érzek..

Méltatlan az a szenvedés, amit át kell élnem.

Napi szinten csak arra gondolok,mikor halok meg.

2023. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
1,5 éve nincs olyan óra, hogy ne a halálomat várnám, ha alszok egyben 2-3 órát az kivétel, reménykedem, hogy eljön.
2023. márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szedek en vitaminokat magnezium d vitamin c vitamin b vitamin komplex egy idoben szedtem brandenburg neurot brandenburg angiot is beres cseppet stb kb semmit se ereztem hogy hasznalt volna. Igen a kutya jo mert ad szeretet meg lefoglalja az embert pl kutyafuttatoban labdazni jatszani erdoben setalni el vagyok de amint ez a par ora veget er a napbol jon a depi. Sokszor erom sincs kedvem se mar nehezemre esik viszont a kutya igenyli a foglalkozast meg a setalasokat.
2023. márc. 3. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!