Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak?Félek a haláltól

Mit csináljak?Félek a haláltól

Figyelt kérdés

Minden pillanatomba beleette magát ez a gondolat,nincs egy pillanat amit igazán élveznék,mert mindig eszembe jutnak ezek a fa#zságok.Nagyon lehangoló,és elborzadok,amikor belegondolok,hogy egyszer lebetegedek,és nem lesz felépülés,és többet nem csinálhatom ezt itt.Egyedül akkor nem érzem ezt(mert elfelejtem),amikor a hobbimmal foglalkozom,de azt 1 nap tudom csinálni a 7 ből.Kezd idegesíteni,voltam már úgy,amikor mindig arra gondoltam,hogy meg kéne ölnöm magam,most meg pont a haláltól félek.Tegnap este pánikolni kezdtem,majdnem sírva fakadtam.Egészségesen élek,edzek egy csomót,futok,de mégis ez van.A családomon kívül senkim nincs,elég magányos vagyok


18 f



2023. márc. 1. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg csak 18 vagy! A halal korai meg! Es ez az elet rendje. Megszuletunk, felnovunk, aztan meghalunk. Te meg ne ezzel foglalkozz! Epitsd a jovod, tanulj, szorakozz (persze esszel), ha kell akkor jogsit vagy nyelvvizsgat csinalj! Es persze a kapcsolataidat az emberekkel fejleszd. Baratkozz, csajozz. Kesobb talalj egy jo munkat, hazasodj meg, nevelj fel gyereket. Meg elotted az egesz elet, ne parazz mar ilyeneken! Egyebkent ha nagyon sulyos a helyzet akkor pszichologushoz menj el! Amugy en + sportnak ajanlanam meg a jogat is. Fejleszti a testet, lelket, nyugtato hatasa van, egy kicsit megismered onmagad. Amugy az jo ha sportolsz mert tenyleg lekoti a figyelmet.
2023. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Foglald le magad próbálj ne a halálra gondolni és jó ha sportolást ha panikof van miatta menny el futni szál le vezetheted ;⁠-⁠)
2023. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Jézus Krisztus a megoldás, nélküle el vagy veszve , mert a bűnök bocsanatját csak általa kaphatod meg

Bűnbocsanat nélkül nem kerulhetsz a nyugalom a béke a mennynek országába.

Oda csak a szentek lephetnek be.

Te is megszentelődhetsz, de ez csak az áldozati bárány által lehetséges, aki nem más mint Isten szentje, Jézus Krisztus aki azért jött hogy megkeresse es megmentse azt aki akarja .

2023. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Es akkor nem kell többé felned a haláltól ha Istennek szövetségre lépsz,mert amikor a te tested meghal , akkor új szellemi testben ujraéledsz es tovabb élsz a mennyei honba, de csak akkor ha a megvan ez a kapcsolat,es a buneid meg vannakbocsájtva.

Ha nem, akkor ténylegesen a halál angyala jelenik meg , amely elvisz az ítélet helyére.

Ugyanugy majd Isten előtt megallsz, de nem fog beengedni a kiralyságába.

Ezért jogos a felelmed.


Isten meg akar menteni téged is!

Nem hiába tetted fel a kérdést, nem véletlen hogy ide léptem hogy elmondjam ezt neked

Alig van időm de rád számon, mert erre indított az Isten lelke hogy megtalálhasd őt !

2023. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Istennel
2023. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
En nem szoktam ilyenektol parazni. En abban hiszek h ujjaszuletek aztan ha valamit nem tudtam megcsinalni elozo eletemben akkor 100% h a koviben meg tudom majd azt is csinalni. viszont ne is gondolkozz meg ilyeneken meg nagyon nagyon NAGYON sok idod van. DE ha istenben hiszel akkor nem irtam semmit hehe. De tenyleg meg naon sok idod van mindent IS megcsinalni ugyhogy nem is ertem miert gondolkozol ilyesmiken^^
2023. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne félj!
2023. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!