Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy most már...

Miért van az hogy most már boldogabb vagyok az átlagnál?

Figyelt kérdés
Egy nagyon depresszív időszakból jöttem ki és én most boldogabb vagyok az átlagnál úgy érzem de annyira lehangoló tud lenni hogy körülöttem mindneki olyan búvalb@szott, emiatt is inkább egyedül szeretek lenni mert alapjába véve én egy nagyon boldog ember vagyok de hogyha látok másokat elmegy a kedvem az élettől is.

2023. márc. 2. 02:46
 1/1 A kérdező kommentje:
vagyis igazából én mindig boldogabb voltam az átlagnál csak addig bántottak amíg elment a kedvem az emberektől, így átestem a deptesszív időszakomon és most emberek között átlagosan boldognak érzem magam mert már észre veszem őket is de egyedül pedig majdnem ugyanolyan boldog vagyok mint mielőtt csalódtam mindenkiben. Egyébként az volt mindig a probléma ha önmagam voltam, és azért lettem depressziós mert nem lehettem önmagam. A kérdés az hogy a boldogságom valamilyen mentális betegségből adódik-e mert senkit nem látok olyan boldognak mint önmagamat? :(
2023. márc. 2. 02:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!