Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, hogy boldogabb...

Mit tehetnék, hogy boldogabb legyek? Voltatok már ilyen helyzetben, mi az ami segített?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy jó ideje, már elég boldogtalannak érzem magam. Egyszerűen semmi sem érdekel igazán, nincs amit szívesen csinálnék. Mérnökként dolgozom, anyagi illetve munkahelyi problémáim nincsenek. Párkapcsolatom nincs, viszont ameddig nem teszem magam rendbe mentálisan nem is tartom jó ötletnek. Sportolok rendszeresen, viszont úgy érzem ezt is csak kötelesség tudatbol teszem. Egyszerűen úgy erzem, hogy csak vagyok. Úgy érzem nincs miért csinálnom bármit, mivel csak a napi rutin dolgok eltetnek. Tehát úgymond semmi nem tesz boldoggá. 23/f

2023. febr. 16. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Leírtad az életem. Saját lakásom van, kocsim van, a munkám jó, szeretem, nyugis, nincs anyagi problémám, sportolok és vannak barátaim akikre bármiben számíthatok. De nem voltam boldog. Addig örlődtem, hogy öngyilkosságra szántam el magam. Mielőtt megtettem volna barátom elbitt az orvoshoz, hogy ez már nem tréfa. Sűrgősen beutalt a pszichiátriára és bezártak egy napra. Adtak dilibogyót. Azóta szedem a dilibogyót és pszichológushoz járok. Mostmár valamivel boldogabb vagyok. Még nem szedem a bogyót 2 hete, így kicsit szenvedek a mellékhatásaitól. Ez elvileg 2 hét után elmúlik.
2023. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ugyanígy vagyok
2023. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!