Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Járok csoportos edzésre, csak generalizált szorongásom van, amire szedek gyógyszert.

Sokszor emiatt le kellett mondanom az edzést, csak ez már nekem kellemetlen, nem akarom, hogy link alaknak nézzenek.

Ti megmondanátok az edzőnek, hogy generalizált szorongásotok van, és emiatt mondjátok le gyakran az edzést, vagy inkább ne mondjam el, hogy ne nézzenek "bolondnak"?



2023. márc. 2. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Megmondjam
Ne mondjam meg
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Hiába mondod meg, semmit nem tud kezdeni ezzel az információval. Őt csak az érdekli, hogy legyenek fizető vendégei. Ha rendszeresen lemondod az edzést, nyílván nem vagy a szíve csücske. Attól még, hogy elmondod neki, hogy szorongásos beteg vagy, neki nem lesz bevétele. Pont leszarja.

Maximum megjavasolja, hogy járj hozzá egyéni edzésre dupla annyiért.

2023. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Emberek vagyunk mindenkinek vannak problémái, szerintem ebben semmi szégyelnivaló nincsen, ha emiatt néz le az edző, akkor nem való edzőnek, és ott kell hagyni a pics*ba. Nem, te akartad magadnak ezt, és senki nem szeret ilyen állapotban lenni, sajna tudom jól. Beszélj vele mondd el neki nyugodtan, bár szerintem az érdekeljen a legkevésbé mit gondolnak rólad, mindenkinek vannak a problémái nem feltétlen mentális lehet ez örökletes magas vérnyomás, cukorbetegség, szívbetegség, és azt sem kell szégyellnie senkinek szerintem.
2023. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne mond meg. Hagyd ott a francba az egészet,mert csak szenvedni fogsz.
2023. márc. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!