Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikolás! Ti mit tennétek a...

Pánikolás! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Hivatalosan egy lakásban élek, ahol van egy nagyon szép szobám, ennek ellenére ott folyamatosan pánikolok, nem vagyok jól. Van egy kertes házunk is, ahol nem olyan szép a szoba, de le tudok nyugodni. Persze sokkal jobban ott sem vagyok. Mit tennétek a helyemben, hol legyek, mit tegyek, hogy ez megszűnjön? Pszichiáterhez járok. Válaszokat köszönöm.

2022. okt. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképpen a nyugalmasabb helyen élnék. Minek fokoznám a bajt?
2022. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. okt. 17. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Miért pánikolsz a szép szobádtól?
2022. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom :(
2022. okt. 18. 16:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem attól pánikolok, valamiért nyugtalanít ez a környezet
2022. okt. 18. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet az arousal szinteddel összefüggésben. Lehet, hogy az egyik helyen túl sok vagy túl kevés inger ér, míg a másik helyen pont optimális. Ezt lehet befolyásolni is valamelyest: emelhető az arousal, ha képeket, dísztárgyakat, növényeket, akváriumot, falinaptárat vagy hasonlókat helyezel el, mintás szőnyeggel és függönnyel is. Csökkenthető jó hangszigeteléssel, zárt szekrényekkel, egyszínű falakkal, szőnyeggel, függönnyel, renddel.
2022. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!