Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ennyire rosszul...

Normális, hogy ennyire rosszul esett a viselkedése?

Figyelt kérdés

Eladtam pár ruhámat online. Megvettek egy ruhát, ami otthon van anyánál, én jelenleg albérletben lakom. El akartam menni érte, de anya nagyon ideges lett, mert már a pasija megy át hozzá, és zavarnék. Ilyen indokok miatt már 1 éve nem mehettem haza. De régebben sok konfliktusunk volt egymással.


Odáig fajult a veszekedés, hogy 1 éve kimehettem külföldre egy egyetemi program keretében, részt venni egy ilyen csoportbeszélgetésen, és felmerült az, hogy én arra is csak azért mehettem ki, mert kellett nekik egy autista, fogyatékos figura, mint a Greta Thunberg. Ő hozzá hasonlított. Ez nagyon rosszul esett. És mióta létezem ehhez hasonló szörnyűségekkel rúg belém.



2023. márc. 2. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Beszéljetek meg egy idöpontot, amikor anyukád ráér. Kérdezd meg tőle, hogy miért bánik így veled és hajlandó e megváltozni, tisztelettel bánni veled ezentúl. Ha arrogánsan beszól valamit, akkor szedd össze a maradék cuccaidat, hogy ne kelljen hazamenni többet vagy legalábbis, amíg ő nem nyit feléd.

Nem kell ezt erőltetni. Felnőtt vagy, állj a saját lábadon és legyél boldog nélküle. Ő is ezt teszi, a pasija fontosabb, mint a gyereke.

2023. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy mérgező szülő. Dolgozz magadon pszichoterápián és ki fogsz menni a hatása alól.
2023. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Normális, hogy ennyire rosszul esett a viselkedése, mind vágyunk az anyánkkal való kapcsolódásra.

2-essel egyetértek, tényleg mérgező szülőnek hangzik. Az ilyen lenyomja a gyerekét, ahol tudja.

Illetve felmerült bennem, hogy nem-e elkendőznivalója van, pl függőség vagy hasonlók, amit előtted szégyelne.

Kapcsolatokban sérülünk és kapcsolatokban gyógyulunk. Pszichológus tud segíteni ebben, vagy ha saját családod, szerető párod lesz az is gyógyít.

2023. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!