Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehetett ez az érzés?

Mi lehetett ez az érzés?

Figyelt kérdés

Egy fél órája történt meg velem, hogy először nagyon meleget éreztem, gondoltam csak szimplán melegem van, kinyitottam az ablakot, de egy kicsivel később elkezdett ilyen fura érzés lenni a fejemben. Nem tudom elmagyarázni mert nem fájni kezdett, csak nagyon homályos lett a fejem. Aztán arra emlékszem hogy kimondtam kétszer hogy nagyon rosszul vagyok aztán elkezdtem sírni és egy kicsit kapkodtam a levegőt. Homályosan is láttam de azt nem tudom eldönteni hogy a könnyek vagy az állapotom miatt.

Ez csak pár percig tartott.

Mostanában néha sírok esténként de akkor nem ilyen gyorsan jön és nem is hirtelen.

Meg egész végig olyan érzésem volt mintha ez nem is a valóság lenne vagy én csak kívülről nézném.


Nagyon rémisztő volt, mi lehetett ez?

Eszembe jutott a pánikroham de utána néztem és szerintem az durvább, vagy nem tudom



2021. okt. 31. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán pánikroham, de érdemes orvost felkeresni.
2021. okt. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amiket leírsz, az alapján erősen úgy tünik, hogy talán lelki okai lehetnek. Sorrend: először orvossal vizsgáltasd ki magad, hogy ha testi ok váltja ki, akkor kezelve legyen. Második lépés: keresd meg a baj forrását a lelkedben (akár találtak testi elváltozást, akár nem), pszichológus segítségével.

Ne aggódj, de foglalkozz magaddal!

2021. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!