Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan emésszem meg amit a...

Hogyan emésszem meg amit a párom tett? Rámegy az egészségem!

Figyelt kérdés

Annyira kilátástalan helyzetben vagyok, hogy nem tudom mit tegyek és félek tönkre megyek.

Hosszú, boldog(?) kapcsolatban voltunk a párommal. Ezelőtt kb 3 éve lett egy furcsa megérzésem, hogy nézi a nőket neten (tele volt a szocial médiája az ajánlásoknál) de tagadta. Heti egyszer szeretkeztünk, volt hogy az is elmaradt, de végig állította, hogy nincs gond, ekkora a libidója, fáradt a munka miatt stb. Én ezt elhittem.

Pár napja viszont rajta kaptam, amint itthon ezeket nézi és csinálja magának. Kiderült, hogy szokta rendszeresen… biztos vagyok benne, hogy emiatt akar csak max heti egy alkalmat. Azóta össze törtem, megalázónak érzem, elvesztettem a bizalmam, a nyugalmam hogy elég vagyok neki. Azóta folyton ezen jár az agyam, volt hogy aludni sem tudtam, vagy felriadok heves szívveréssel. Nappal alig tudok enni, folyton görcsöl a gyomrom. Egy világ dőlt össze bennem, nem tudom mi lesz így. Együtt terveztük a jövőt,7 éve a párom, egy éve vagyok a felesége. Az idegeim nem bírják és bár nem hagynám el ennyiért, nem tudok rá úgy nézni mint régen és nem tudom mit tegyek?! Nem akarok tönkre menni!


2023. márc. 5. 06:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

10-es vagyok. Én megértem a férfiakat. Van, amikor nincsen kedve az embernek szexelni, csak gyorsan lerendezi magának. Mert az önkielégítés gyorsabb és intenzívebb orgazmust ad.

Bár rám azt mondta anyósom, hogy nincsen női lelkem. 😂

Nem is értem meg a nőket, amikor ilyen miatt duzzognak.

2023. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen dolgok nem arra valók, hogy emésztés tárgya legyenek. Kicsit sokat képzeltél magadról és közben elvesztetted azt a vonzerőt, ami miatt beléd szeretett a férjed. Unalmas lettél, nehéz ezt felfogni ? Mindnyájan unalmasak leszünk a házastársuk számára egy idő után, ha nem mutatunk fel újabb erényeket és a kapcsolatunk egyéb téren nem válik szorosabbra.
2023. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!