Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért pörögnek a fejemben...

Miért pörögnek a fejemben folyamatosan azok a dolgok amiket a pszichológus mondott?

Figyelt kérdés

Már nem járok ahhoz az emberhez, de a dolgok amiket mondott ott kavarognak a fejemben és nem tudom kiverni belőle.holott van ami bődületes hülyeség. Párbeszédeket folytatok le vele fejben és nem bírom.

Lehet hogy van egy ilyen technikájuk amivel függőségben tartják az embereket és lehúzzák a pénzüket? mert én is jártam hozzá pont fél évig és hát nem sokat ér.

Hogyan tudom kiűzni a fejemből? olyan szintű gyűlöletet érzek iránta hogy meg is átkoztam egy párszor szóban és ordítok.


2017. aug. 7. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Valahogy el akarom felejteni ezt az egészet, mert rájöttem hogy szörnyű egy nőszemély volt, csak hát ő volt az első ember akivel megosztottam a gondolataimat és ráfüggtem.
2017. aug. 7. 16:48
 2/3 A kérdező kommentje:
gyakran van dühkitörésem emiatt és csakis kizárólag emiatt.
2017. aug. 7. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert megbántad a beszélgetést (?) gondolom.

Mindenesetre nem kell ezen agyalni. Keress magadnak egy párt, akivel kiélheted magad.

2017. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!