Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik drogot használnak tudnak...

Akik drogot használnak tudnak szeretni(szerelemmel)?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már évek óta ismerek, sajnos tol ezt azt, keményebb dolgokat is, de nagyon fontos vagyok számára. Mégis azt látom a viselkedésén, hogy érzéketlenebb, szűkszavúbb mint azok a srácok akik nem nyomnak ilyeneket. Sokat agyaltam hogy az ilyen srácok vajon érzelmileg ugyanúgy képesek e kötődni, vagy már olyan szinten kicsinálják maguk hogy nem tudnak szeretni igazán

2023. márc. 5. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ûdvözöllek! Felecsd el! Ha drogot vesz magàhoz, akkor nincs neki teljes itélôképessége.
2023. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát ez nehéz ügy, a drogok úgy nagy általánosságban előhozzák, felerősítik a pszihés zavarokat, így hosszú és rövid távon is bajos a közelükben lenni. Valszeg izgalmas, hogy ilyen kiszámíthatatlan a szerektől, és erre keményedik a csiklód, ez rendbe van egyenlőre, amíg nem rángat magával. Szerintem képes szeretni a maga függő módján, hiszen elég gyenge volt ahoz, hogy rászokjon a szerekre, akkor elég gyenge ahoz is, hogy hozzád kötődjön.
2023. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A Szerelem sok mindenre képes. Akármég le is teheti a drogot miattad ha fontos vagy neki..(Üdv egy volt drogos!)
2023. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért gondolod, hogy fontos vagy egy olyan embernek, aki saját magának sem fontos?
2023. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen, attól hogy függők ugyanolyan emberek ők is mint mások, nem robotok, lehetnék erzeseik vannak is
2023. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A fenti kérdés eldöntésére van egy tuti módszer. Mondani kell neki, hogy ha szeret téged szerelemmel, akkor bizonyítsa be azzal, hogy leteszi a drogokat. Hoppá. Ha valóban leteszi, és tiszta is marad örökre, akkor TÉNYLEG szeret. Ha nem, akkor nem, és a többi csak duma, mellébeszélés. Ez esetben el kell engedni, míg teljesen tönkre nem tesz téged is.

Függő voltam, édesanyám miatt szoktam le, de így is piszok nehéz volt. Anyukámnak is bizonyíték kellett a szeretetre, az üres dumára meg az ígérgetésre nem volt kíváncsi. Kénytelen voltam leszokni, de majdnem belehaltam szó szerint. Szóval tudom miről beszélek.

2023. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A drog mindent ural, az az elsődleges szerelem, az adja meg azt az alapot, amire a többi érzelem képes ráülni. Ha nincs drog, akkor a többi nem számít.
2023. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki drogot használ az lehet alkalmi használó, vagy függő. Alkalmi használat esetén kb semmi kihatása nincs. Viszont ha függőség alakul ki az terjed. Tehát ha a társa leszel, akkor idővel te is könnyen függővé válhatsz...

A függőség viszont egy egyirányú út. Jellemző hogy a függő egyre inkább lepukkan, életét a drogok irányítják, egyre erősebb szerekre vált, és csak pusztulás marad mögötte. Így is lehet persze párkapcsolatban lenni, csak nincs túl sok értelme egymás szenvedéseit látni...

2023. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha függő, a drogon kívül más szerelme nem létezik, a többi csak hazugság, manipuláció, mert kényelmes vagy neki meg a drog használatának.
2023. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a drogokba szerelmes, a többi csak manipuláció hogy drogozhasson
2023. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!