Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus szülő képes...

Egy nárcisztikus szülő képes egyáltalán szeretni a gyerekeit?

Figyelt kérdés
... vagy csak védtelen eszközöknek látja őket, akiken gátlástalanul kiélheti a frusztrációját?

2022. okt. 8. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Igen, mindenki tud szeretni.
2022. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megmondta anyám,hogy nem szeret.
2022. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs kizárva mert mindig vannak kivételek, de én személyszerint még nem találkoztam olyan nàrcisztikus szülővel aki magán kívül bármit is fontosnak talált volna.
2022. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem valamennyire biztos. De ez akkor derülne ki igazán, ha az a gyerek meghalna.

Ha sír akkor is ha más nem látja, akkor biztos is hogy szerette.

2022. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy valójában minden róluk szól végső soron.
2022. okt. 8. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... nem valószínű, ha a saját tapasztalataimat nézem.....
2022. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, de rosszul. Ő elképzeli, mire van szüksége a gyerekének, de nyilván ebben sokszor téved. Alapvetően megtagadja viszont, hogy a gyereke kifejezhesse a valódi érzéseit és igényeit. A nárci szülő rengeteg erőfeszítést is tehet a gyerekéért, amikből néhány megfelelő is lehet a gyereknek. Persze van olyan nárci szülő is, aki kegyetlenségig megtagadja a gyereke szükségleteit.
2022. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk nevelőapám azt mondta a megszületett lányára (féltestvéremre), hogy :,,igen igen milyen jó, hogy megszületett, de azért a szívemben örökre a Fradi lesz az első”.
2022. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem! A nárcisztikus szülő senkit nem szeret. Akivel kapcsalatot ápol, csak amíg hasznára van....

Tapasztalatból beszélek. 26 éves vagyok, 5 éve nem beszélek a nárcisztikus anyámmal,

Apám elhagyta,

És miután lehúzta az öcsémet is pénzzel a másik két testvérem se beszél már vele.

A családból már senki nem tartja a kapcsolatot vele,

De persze még mindig mindenki más a hibás csak ő nem... Nem veszi észre magát. És még a halálos ágyán se fog észhez térni. Ez van. ő ilyen.

Önző! Senkit nem képes szeretni!

2022. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!