Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy jöhetnék helyre lelkileg?

Hogy jöhetnék helyre lelkileg?

Figyelt kérdés
Volt az életembe minden rosz amit csak egy ember el tud képzelni, megcsalás, bántalmazás, szóval bántás, stb. Orvoshoz nem tudok menni, de mégis idegileg annyira gyenge vagyok, hogy a legapróbb dolog is zavar. Erre már nem csak a kapcsolatom de nem akarom, hogy a gyerekeim is rámenjenek. Mindenki azt mondja magamba keressem, de hogy, ha az adott pillanatba olyan erősen jön a "roham"? Főleg menstruáció előtt, de amúgy is egyre többször. Pedig nagyon sokmindent elértem már, mégsem okoz semmi örömet. Orvosra se időm se pénzem, de nem tudom mennyire súlyos a bajom, millió dolgot írhatnék amik zavarnak (pl. Ha a párom haza jön és ellenörizget) Csak arra lennék kíváncsi, hogy így ki lehet mászni a legmélyebb gödörből? Fontos lenne mert a gyerekeket is én látom el egyedül ami megy és nagyon ügyesek, okosak szerencsére (a kicsi mondjuk beteg). Azt érzem össze fogok így roppanni. 😭
2023. márc. 8. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, és még kiegésziteném azzal, hogy a gyerekkorom alkoholista családba volt én nem szeretnék ide leesni, de a másik családom idegbajait se akarom😥
2023. márc. 8. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz orvoshoz menni?
2023. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam fentebb, se időm se pénzem rá. De talán nem is hiszek benne igazán. Volt amikor mehettem ingyen, éltem is vele, se semmit sem ért, nem tudtam megnyilni. Ekkor pl. A kicsi egyik fejlesztője vigyázott a kicsire addig még én az orvosnál voltam.
2023. márc. 8. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2023. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Néha jobban, néha nem. Nagyon sokat változtattam az életemen azóta. Más lett minden. Törekszem.
2023. jún. 23. 07:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, ha történt pozitív változás. Sok erőt továbbra is, hogy ne maradj benne zavaró, rossz helyzatekben.
2023. jún. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, folyamatos munkát igényel, nem szabad kicsit sem elgyengülni mert olyankor esek vissza mindig.
2023. jún. 24. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!