Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan alakítsak ki magamnak...

Hogyan alakítsak ki magamnak saját világot?

Figyelt kérdés
Már volt egy, a saját kis valótlan világomban éltem egy mentális betegségnek köszönhetően, de kaptam kezelést és most visszatértem a valóságba, kiszakadtam a saját kis biztonságos világomból, így már nem látom értelmét az életemnek mert az én kialakult kis világomban volt egy fő értelme a létezésemnek és azért tettem dolgokat amikre most rájöttem hogy meg vannak a normális világban is, vagyis hogy tulajdonképpen én akkor is léteztem és itt voltam csak fejben voltam máshol. Szeretnék még egy ilyen saját kis világot mert a valóság nekem nem jön be egyáltalán. (Nem, nem skizofrén vagyok csak disszociatív tüneteim voltak) Még annyi hogy teljesen képes voltam kizárni a külvilágot, nem foglalkoztam külső dolgokkal, fizikailag nyilván igen, de fejben mindig máshol voltam. Hogyan tudnám ezt összehozni?

2023. márc. 10. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A szeretet, a szerelem és az Istenbe vetett hit segít.
2023. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
tekintsd ellenségednek a valóságos világot alakits ki egy olyan világot aminek te vagy a teremtője és mindenható ura. Legyenek abban a világban alattvalóid. legyen egy saját palotád légy ott egyfajta diktátor . Állíts fel egy saját hadsereget. Ezzel felkeltettem az érdeklődésedet ?
2023. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!