Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszión tényleg segít a...

A depresszión tényleg segít a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam rá gyógyszert de nehéz hinni benne, hogy segíteni fog pedig nincs más reményem a környezetemben senki nem támogat még meg is szóltak érte amiért pszichiáterhez mentem, hogy feleslegesen zabálok gyógyszereket.

Pedig naponta gondolok az öngyilkosságra.

Van akinek segített, van kiút?



2023. márc. 12. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Segíthet, de önmagában nem fog. Kell mellé terápia is.
2023. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát arra meg nincs pénzem akkor nekem annyi. Nincs segítség.
2023. márc. 12. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Miért volna annyi! Ne így gondolkozz ! Jól tetted nagyon, hogy pszichiáterhez mentél ! Mit irt ki?
2023. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Scippa 10 mg gyógyszert írt. Az a baj, hogy már végső elkeseredésemben vagyok. Már régóta vannak mentális problémáim, erős szorongás is és senki nem veszi komolyan.
2023. márc. 12. 14:11
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Elkezdted szedni ?
2023. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell pénz, tb alapon ingyenes. Mehetsz ahhoz a pszichiáterhez aki felirat a gyogyszert
2023. márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Elkezdtem szedni de még gondolom nem jött meg a hatása attól félek nem is fog soha.

Az a baj, hogy tb alapon nincs sok idő egy emberre kb. 10-15 percig voltam nála.

2023. márc. 12. 15:52
 8/17 Balogh Zsozsó ***** válasza:
72%
Szedd nyúgodtan, nekem is segített, de számolj azzal, hogy az elején felerősíti a tüneteket. Légy kitartó a gyógyszerrel, több hét mire jobb lesz.
2023. márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
A hatása meg fog jönni és meglátod segíteni fog , az antidepinek kel 3 - 4 hét amíg érzed a javulást addig erősíti a meglévő tüneteid ezt vedd figyelembe , gondolom kaptál nyugtatót is !Kitartást sokunknak sikerült és az elején mi is aggódtunk!
2023. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyugtatót nem kaptam csak ezt a gyógyszert pedig nagyon nyugtalan vagyok napok óta de hátha majd fog segíteni, nem tudom...
2023. márc. 13. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!