Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a kérdés biztos törölve...

Ez a kérdés biztos törölve lesz. Önvagdosókat kérdeznék, hogy megbánták e és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Semmit sem oldott meg. Az amiért tettem már rég elmúlt, de a karomon még mindig ott van az emléke, enélkül könnyebb lett volna túllépni rajta, nem jutna az eszembe
2023. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Üdvözöllek! Egy ismerösöm fiatal korában vagdosta magát! Most már teljesen normális ember lett bellőle minden tekintetben. Egyszer megkérdeztem tőle, miért csinálta fiatal korában (16) ezt. Azt felelte az Édesanyja egyedül nevelte, de nem törödött igazán vele, volt amikor nem volt ennivaló se otthon. Anyja különböző férfiakkal jelent meg, amit utált. Ez váltotta ki benne!
2023. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es. Ez rosz ami történt vele. Nyilván ő tudja, menyire volt ez rosz neki, de én úgy gondolom, hogy az én traumám sokkal nagyobb ennél. Én nem mertem megtenni még azok után se ami engem ért. Viszont most felnőttkent előjöttek és újra meg akartam tenni. Az önvagdosók, hogy nem véreznek el és, hogy nem fertőződnek el? Sokan csinálják/csinálták és senki nem tudta meg. Nekem azt mondták, hogy egy ilyen érvágás minimum korházi beavatkozást igényel.


Én is meg akartam tenni. De mérlegeltem, hogy a nyomát rejtegetni kell, ha megtudják kíváncsiskodhatnak. Kirughatnak e a munkahelyemről, hogy néznének rám a barátaim...

2023. márc. 12. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben pár óra után megbánják.
2023. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csinálom. Nem old meg semmit, de ha egyszer elkezded, baromi nehéz lesz abbahagyni...
2023. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. márc. 12. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!