Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tippeket kaphatnék természetes...

Tippeket kaphatnék természetes módok idegnyugtatás, erősítés témában?

Figyelt kérdés
Mindig is idegeskedős, izgulós voltam de érzem hogy anno az egyetem totál kikészített idegileg, nem könnyű szakokra jártam, 10 évet tanultam (nem csúsztam nem azért) és már egyetem után éreztem h lecsökkent stressz türű képességem. Azóta lett gyerekem és nagyon fárasztó volt az első másfél év, ő is rossz alvó én beteg voltam végig a második fél évében, ami súlyos alvászavarral, alvásképtelenséggel járt. Iszonyatosan kimerültem ez alatt, őszintén nem tudom hogy éltem túl alvás nélkül egy babával főleg egyedül aki amugy iszonyat aktív akaratos gyermek. Most már benne vagyunk dackorszakban és szeretnék türelmesebb lenni vele, ileltve kevesebbet stresszelni felesleges dolgokon. Hamar elvesztem türelmem, nem is a gyerekkel vele azért elég jól bírom hanem pont hogy minden másra nincs már türelmem. Próbáltam gyógynövényeket, meg relaxáció, jóga de nem éreztem sok hasznát. Valakinek esetleg van konkrét tapasztakata stressz tűréss növelésére?

2023. márc. 13. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Magne B6 naponta párszor is szedhető, citromfű tea, orbáncfű tea, kamilla tea esetleg nyugtató hatású, macskagyökér kapszula az alvást segíti. A mozgás, sport is jó hatású, stressz levezetésnek, boldogsághormont termel, illetve a sikerélményt növeli ezáltal az önértékelést is. Hobbik amik kikapcsolnak, elterelik a figyelmedet, festés,főzés,kertészkedés, ezeket akár közösen is csinálhatjátok. Fáraszd le magad testileg hasznos dolgokkal- Esetleg beszélgess egy pszichológussal, barátokkal, kapcsolódj ki. Mindenképp csinálj olyan dolgokat is amiket szeretsz, foglalkozz magaddal is, menjetek el a fürdőbe, állatkertbe akár, szerezzetek közös élményeket együtt kikapcsolódással összekötve.
2023. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!