Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál 30 ezer Ft 45...

Pszichológusnál 30 ezer Ft 45 percért nagyon sok?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem 12 ezer egy 50 perces alkalom Budapesten. Tavaly meg "csak" 10 ezer volt, de emelt az "infláció" ahogy ő mondta miatt. Elégge dráganak tartom, igyekszem csak kethetente járni. De ha az állapotom miatt szükséges, akkor hetente járok.


Bele se gondolok mennyit kereshet havonta egy magán pszichológus. Milliókat?

2023. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Két eve járok pszichologushoz, most járok felmillió forintnál. Ha az állapotom indokolja, akkor muszáj járni. De hosszabb távon mindenképpen szeretnék leállni róla (főleg ha sikerül elköltöznöm otthonról).
2023. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen pszichológus? Ha nem szakpszichológus vagy terapeuta, hanem az "elmegyek beszélgetni egyet", akkor ez óriási lehúzás.

Én magán terapeutához járok, mentális betegségem van. Dolgozott szanatóriumban, kórházban, orvosokkal együtt, szóval nem egy mezei pszichológus.

Nálad a felénél is kevesebb pénzért járok hozzá, Budapesten. És akkor én terapeutához járok, nem "csak" pszichológushoz.


De voltam egy neurológus-pszichoterapeuta embernél is, aki 1 óráért kérte a felét annak amit te fizetsz. És akkor ő még orvos is..

2023. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok. Én 13.000 forintot 55 percért heti szinten. (Klinikai szakpszichológus, aki több pszichoterápiás módszerre is ki van képezve)
2023. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!