Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy van valami mentális...

Lehet hogy van valami mentális betegsége a féltesómnak?

Figyelt kérdés

én vagyok a fiatalabb, 23 éves, de már teljesen önálló életet élek, családom van. A nővérem viszont majdnem 27, a szüleinkkel él pedig van párja, de mostanában semmi mást nem csinál, csak minden hétvégén bulizni megy. Párjával is elvileg alig találkozik (pedig azt mondja jól megvannak). A legjobb barátjára is csak akkor van ideje ha bulizik vele.. a szüleink nagyon kivannak rá akadva mert miután hazaér a munkából csak alszik vagy elvonul a szobájába, nem segít be semmit otthon a házimunkába se..szerintem a munkáját se élvezi már csak. a bulizás állandóan aztán meg egész maradék hétvégén azt piheni.. egy nagyon okos lány, diplomája is van, mégsem jár színházba, kiállításra, nem olvas, nem sportol..

És nyilvánvalóan amikor rákérdezek finoman, ezt teljesen okésnak érzi..


2023. márc. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
jól teszi.. de házimunkába segítsen be.
2023. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem akarok izelni, de a buli az nem az a buli amire te gondolsz, hogy megy a dj zene aztan razzatok.


Ott szerintem valami drogozas van a hatterben vagy hasonlo, fuvezes esetleg.


Diplomas is drogozhat, sot, bme villanykaros ismerosom ugy jutott at hogy vegig speedezte a szemesztereket.


Mara egy nagyon tehettseges es nincs magyar megfeleloje szerintem de egy igazi "know-how" kb. gazdasagi teruleteken, programozasban, meg talan farmakologiaban.


Annyi a baj, hogy annyi tolta, hogy mara skizofren szeru allapotai vannak neha neha. Ezt o a sok ketaminnak meg LSD-nek meg varazsgombaknak tulajdonitja, es szedi az antipszichotikumokat.

2023. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!