Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, úgy érzem semmi...

Mit tegyek, úgy érzem semmi értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Saját ingatlanom az exférjemnél maradt, soha nem fog kifizetni, tehát új lakást nem fogok tudni sosem venni. Élek egy bérlakásban, ahonnan bármikor kirakhatnak. Egyedül nevelem a kamasz fiam, nagyon nehéz. A munkám szar, a fizum kevés, de helyi viszonylatban jó. Alig jövök ki a fizuból, állandó lemondás az életem. Körülöttem mindenki jól él, én meg... Annyira elegem van. Állandóan küzdenem kell mindenért. Nagyon elfáradtam.
2023. márc. 17. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme az életednek?

Nagyon sokan vannak így, de minden átmeneti, egyszer jobb lesz és jóra fordul minden, csak inkább a megoldásra Magára koncentrálj :)

2023. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es, apámnak 21 év egyedül nevelés után lett az, hogy vége lett ennek, amikor elkezdtem dolgozni és kettő kereset állt a házhoz. Gürcölte az életét, lemondások sorozata... Mindig próbálta a legjobbat kihozni, állandóan gondolkodott, mit hogyan, de valami állandóan betett neki. Szépen keresett aznap, tökre örült, erre a gumi belement valamibe, kilyukadt, és elment az egész plusz pénz. Nagyon gyöngén álltunk anyagilag. Beült a nagyon olcsón vett, karbantartott munkás autóba: nem indult. Oké, hát akkor beült az olcsón vett, de jó állapotú másik kocsiba: nem indult. Több napra kiesett a kereset, mert egyikkel sem tudott menni sehova. Mikró kuka lett, talált olcsón egy másikat, lebeszélte az emberrel, hogy másnap megnézi, majd egyeztetnek, apám bármikor tud menni, kocsival van. Hát az a faxi már néhány órája eladta valakinek, miközben apám sokadjára hívta az emberkét, hogy jó-e. Ez csak néhány példa, kismillió dolgon agyalt, hogyan lehetne okosan, hogyan lesz jó, és tette, csinálta, és mégis ő szopott.
2023. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Inkább, mint hogy az egészsége menjen tönkre teljesen ezek helyett a tárgyi és anyagi dolgok helyett.

A boldogságot kell és nem az apró rosszakat nézni.

Ez egy szerencsétlen sorozat, de még mindig jobb, mert lehetett volna rosszabb is helyette.

2023. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
3-as, apám egészsége ezek nélkül sem volt jó. Mind a mai napig egy kalap szar. És az anyagi dolgok igenis fontosak. A pénz maga az anyagi dolog. Ki a franc akar csak azért dolgozni, hogy befizesse a csekkeket? Utána meg fáradt minden máshoz. 13 éves korom óta mosok és takarítok, de ezek nélkül is az egyetlen apró nyugalmas öröme apámnak, hogy hazaér, leül enni, megnéz 1-2 filmet, aztán zuhan az ágyba a következő munkanapra. És ez még úgy is így megy, hogy anyagilag jobban állunk az én keresetemmel.
2023. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Alapvetően senki életének nincs előre elrendelt értelme. Mindenkinek az, amit ad neki. 120 éven belül a most élő összes ember halott lesz, beleértve a ma született csecsemőket is. Szóval nem kell nagyon komolyan venni ezt az életem értelme dolgot.

Ha pedig belefáradtál a napi küzdelembe, akkor pihenj egy kicsit, csinálj más dolgokat.

2023. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Exférj ügyes. Pacsi neki.
2023. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre. Komolyan amúgy. Ebben az országban nem fizetik meg az embert. Kint azért magasabb a kereset, nagyobb a jólét
2023. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!