Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mánia lehet?

Szerintetek ez mánia lehet?

Figyelt kérdés

Hiába próbalok este 10kor elaludni, egyszer sikerült a héten, reggel 7kor keltem fel, de egész éjszaka fent voltam, 11 óra van és még mindig fent vagyok. Nem értem, hogy miért nem fáradok el, miközben ültem folyamatosan nyugtalankodtam és ingerült vagyok. Szinte bármi fel tud idegesíteni.

Lehetséges, hogy kezdek hipomániás lenni?



2023. márc. 19. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem!
2023. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A tavasz plusz több fény okozza,én is érzem hogy kezdek "porogni , ingerültebb vagyok. De neibe vannak állítva a gyógyszereim.de ha már nm tudok elaludni akkor beveszek egy fájdalom csillapítot,tudom nm a legjobb megoldás de félig placebo.es sokat mozgok hogy estére elfáradjak, van jó része is az "energia szörfölesnek.. de ha nm birsz aludni menj dokihoz,nm írtad hogy szedsz gyógyszert. Este igyál kamilla teát plusz magnézium is jó.
2023. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Végül sikerült bealudni délután pár órácskára. Meglátjuk, hogy jövő héten milyen állapotban leszek. Ha nem javul, akkor írok az orvosnak.

Neked is jobbulást!

2023. márc. 19. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Bipoláris tünet lehet,de pszihiáterhez menj el.
2023. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha már diagnosztizálva vagy bipoláris zavarral,akkor igen,ez kezdődő mánia lehet.
2023. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!