Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő mire vissza áll az...

Mennyi idő mire vissza áll az antidepi?

Figyelt kérdés
1 éve szedek antidepresszánst szorongásra, pánikra. Úgy gondoltam hogy én már teljesen jòl vagyok és elkezdem csökkenteni amit nagyon megbántam. Újra rámtört a szorongás, félelem, pánik, kedvtelenség, étvágytalanság, hasmenés. 3 napja vissza álltam a normál adagomra amit eddig is szednem kellett volna szerintetek mikor épül be újra ?

2023. márc. 18. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét. Ilyet ne csinálj! Beszélj a pszichiátereddel előtte!
2023. márc. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, nem lett volna szabad annyira bánom :( soha többet nem csinálok ilyet. Kb 1 hònap telt el a csökkentés òta. 3 napja szedem a normál adagomat eddig még nem érzem hogy jobban lennék, bízom benne hogy egy hét múlva már jobb lessz
2023. márc. 18. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Remélem é is,hogy jobb lesz. Ha nem akkor szólj a pszichiáterednek!
2023. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*én
2023. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De szerinted most nem kell 1 hònap mire rendesen újra beépül?
2023. márc. 18. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ez attól is függ,hogy mennyire súlyosak a tüneteid és hogy mennyit szedtél. Szerintem 1-2 hét max.
2023. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idő volt mire az adag csökkentése után jelentkeztek a tünetek? Kb annyi időre számíts!
2023. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az antidepi szedése alatt nem voltak szorongásaid? Mit szedtél?
2023. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szedek antidepit 8 hónapja ,frontint és mégis vannak mindennap szorongásaim főleg reggel és délelőtt folyamán !
2023. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem ez volt az első antidepresszáns amit felírt a doki, és szerencsére be is vállt. Tavaly oktòber òta szedem tehát már több mint egy éve. Először nagyon minimális adaggal kezdtük 5mg-al, aztán 10-el de a 10 nem volt az igazi majd felmentünk 15-re. Januártòl viszont újra lementünk 10 mg-ra és nagyon bevállt örültem hogy már nem kell a 15. Majd most egy hònapja önhatalmúlag úgy gondoltam lemegyek 5mg-ra és egyébként pont 26 nap telt el a csökkentésem òta és most lettem rosszul.
2023. márc. 18. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!