Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30 évesen is szűz vagyok és...

30 évesen is szűz vagyok és sokat gondolok az öngyilkosságra, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezen segíteni, vagy legalább enyhíteni a dolgot?

2023. márc. 22. 17:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Ne gondolkodj tovább
2023. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
Melyikkel akarsz tenni valamit? Egyáltalán, miért van ez a két említett állapot? Sok olyan kérdés van, ami még megválaszolásra szorul.
2023. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%
Fizess egy csajnak és kész. Jobban fogod magad érezni utána.
2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha 30 évesen a gyilkossáshoz a szüzességen át visz az út... Menj prostihoz. A nagy szerelemre, a másik feledre, akivel nem csak szexelnél, hanem az életedet, az idődet, a mindennapjaidat megosztanád, te döntöd el, hogy vársz-e ilyen különleges személyre vagy sem. Nade az, hogy csak úgy általánosan szexelni akarsz valakivel, akkor sem lehetetlen, ha nagyon nem jóvágásúra faragtak (gondolom, férfi vagy). Teszem hozzá, ha a szüzességen múlik, nekem még van 9 évem, ugyanis 21 éves lány létemre szintúgy nem volt szexuális kapcsolatom. Sőt, írok jobbat! Se randi, se csók, se petting. No nem azért, mert olyan rosszul nézek ki, hogy egy kézfogáshoz ruhaüzletben kell fognom a próbababa kezét. Nem fordult meg a fejemben emiatt öngyilkosság. Basszus, nehogy már a szex vigyen a sírba! Ha annyira jó, az megint más történet, de annak hiánya ne vigyen. Sze közben szexelsz, de előtte és utána is volt és lesz is élet. Hobbik, teendők, amit akarsz...
2023. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

4


Szerintem 21 évesen önszántadból vagy szűz, bármikor találkozhatsz olyan fiúval akivel szeretnéd elveszteni, akár nem tudom pár hónap múlva is. Nálam más a helyzet, és a mentális fejlődésemre olyan befolyással volt ez a dolog ami már sosem lesz javítható.


A prosti meg nem lenézésből, de szerintem nem tud ezen a dolgon segíteni.

2023. márc. 22. 17:41
 6/37 anonim ***** válasza:
66%
+1 a prostira. Nemcsak kiélt, repedt sarkú utcasarki nők léteznek. Vannak kulturált, igényes nők, akiket ugyan meg kell fizetni, de felér egy terápiával.
2023. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
65%
Min nem tud segíteni? Pontosan akkor mi is hiányzik neked? Nem a szex?
2023. márc. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%
Ezt en is ateltem, szinte pontosan ugyanugy. En soha nem mentem el prostitualthoz, es orulok neki, hogy nem tettem meg, valoszinuleg nagyon kiabrandito lett volna (legalabbis nekem, mert nemcsak a szex hianyzott, hanem a gyengedseg is). Aztan a maganyossag belevitt egy kapcsolatba, amely szex tekinteteben sokaig nagyon jol mukodott, de maskulonben annyira rosszul sikerult (a harmadik evtol kezdve fizikai es lelki bantalmazas a no reszerol, anyagi kihasznalas, stb.), hogy mar regota ugy erzem, hogy ennel az is sokkal jobb lett volna, ha egyedul maradok. Aztan vegul megtalaltam az igazit. Szoval, nagyon meg tudom erteni, hogyan erzel, de mindig van remeny, es jobb, ha az ember nem valaszt valakit "jobb hijan" alapon, csak azert, hogy legyen valakije, mert az elobb-utobb nagyon visszauthet ra.
2023. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
58%
Minden tiszteletem mellett, attól, hogy szerinted ezen nem tud segíteni, azért egy próbát megér.
2023. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Akkor legyél az. Önsajnálat az bezzeg megy. A négyes hsz szépen írta, hobbik és ezer más dolgot tudnál csinálni. Ha élnél szexuális életet, akkor sem 0-24-ben csinálnád. Vagy menj pszichológushoz, sokféle van. Ha majd elhatározod magad, arról nem születik kérdés, csak csinálod. Te nudli kifejtéssel annyit írtál, az a bajod, hogy szűz vagy. Hát arra meg vagy befűzöl valakit, vagy prostizol. Kapcsolatban vagy anélkül, két lehetőséged van a szexre: csinálod vagy nem csinálod. Ha meg nem is csináltad, honnan tudod? Menj prostihoz, élvezz ki néhány órát, aztán meglátod, hogy előrébb visz vagy nem. Mert jelenleg mit csinálsz? Sopánkodsz.
2023. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!