Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30 évesen is szűz vagyok és...

30 évesen is szűz vagyok és sokat gondolok az öngyilkosságra, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezen segíteni, vagy legalább enyhíteni a dolgot?

2023. márc. 22. 17:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
A pszichológusra is lesz valami kifogása. "Úgy sem segítene", "haszontalan", "rajtam már az sem segít, tudom".
2023. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
26%
Izé, pénzed van? Csak mert ha ennyire be vagy feszülve, hogy te bizony meghalsz, mert biztos nem lesz jó a szex ha szakmunkás csinálja, szóval mielőtt jégre vágod magad, küld már el nekem a pénzedet, hogy legalább az ne menjen kárba :)
2023. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
57%
Nevetséges. A szüzesség még nem elég ok arra hogy megöld magad ez semmiség,szóval addig őrülj még ilyen marhaságokon jár az eszed hogy szűz vagy e vagy sem.Nonszensz.
2023. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Prostik országa vagyunk ,van kìnàlat bőven. A legtöbb làny elég profi. Egy esélyt adhatnàl a dolognak
2023. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
75%
Hm. Engem 28 évesen felszedett egy nő, így 30 évesen már nem voltam szűz. Igaz, mint hamar ki is derült elég komoly mentális problémái voltak. Borzalom volt kb a vele töltött másfél év, pár évre el is ment az életkedvem. Nyílván nem vagyok egy férfiszépség, de valamiért mégis megakart szerezni, pedig azt gondoltam, hogy nem fogok megélni ilyen kalandokat. Igaz az azt követő lassan 15 évben nem nagyon mosolygott rám a szerencse, igaz túl sokat nem is tettem érte.Inkább sopánkodok.
2023. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
64%

Bizonyára nem látod magad előtt az utat ami oda vezet ahova el szeretnél jutni. De miből gondolod, hogy nincs út?


A helyzeted elismerem ku*va nehéz.


Nehéz barátkozni. És mi lenne ha azokkal barátkoznál akik hasonló helyzetben vannak, mint te? Mert vannak még egy páran.


Az hogy elmentek a fiatal éveid szintén elég szörnyű és gondolom szar érzés fog el mindig amikor eszedbe jut. De később mikor már elérted amit szeretnél, csak nevetni fogsz rajta, sőt jellemed része lesz, hidd el nekem! Sokaknak sikerült, amit te nem is hiszel, hogy sikerülhet.


Szar a dumád és csúnya vagy. Mondok egy érdekes példát. Vágod azt a sztereotípiát, hogy a bunkó erőszakos parasztok viszik el a jó csajokat?

Na, szerinted ők nagydumás szépségek? Vagy inkább csúnyafejű szókincs nélküli sudribunkók? Vágod sokszor kopaszok, sebhelyes arcúak és börtönviseltek is. Még is olyan nőkkel mászkálnak hogy lehidalok. Egész egyszerűen van bennük néhány jellemvonás, amik férfiasak és vonzóak a nőknek. Nem csak a fasza dumával meg a jó képpel lehet csajozni.


Mindenkinek vannak erősségei. Találd meg őket. A pszichológus egyből megmondja neked. Azt is, hogy hogyan tudod fejleszteni. DE ha egy kicsit neten keresgélsz, talán te is.


Hajrá!

2023. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
64%
#36 Igen ezen én is el szoktam csodàlkozni hogy nem csak sebhejes, kopasz börtöntöltelékeknek van jó nőjük hanem 1-2 ilyen vézna kis nyighaj gyerekek is néha fullos csajokkal kézenfogva.. Szóval a szomorú tény hogy bennem van a defekt ami miatt nem vsgyok sikeres :/
2023. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!