Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30 évesen is szűz vagyok és...

30 évesen is szűz vagyok és sokat gondolok az öngyilkosságra, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne ezen segíteni, vagy legalább enyhíteni a dolgot?

2023. márc. 22. 17:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
23%
A tanárom ismerősének a neje olyan ronda - így: ronda -, hogy az esküvőn, amikor először látta a nőt, másodpercekig nézett ki a fejéből, mire annyit ki tudott facsarni jóindulatból, hogy szép a ruhája. Arc, testalkat, a hangja, ritkuló haj, de még a ruhája is borzalmas volt, mégis az a nő aznap férjhez ment nagy boldogsággal, és lerítt a párjáról, hogy szereti. Biztos nem próbáltál meg mindent, pedig ezek szerint nagyon a szívügyed ez. Ha meg szerinted mégis, nem jól, hiszen nem sikerült. Csináld máshogy. De nem. Te kiírtad ide ezt a kérdést, amit a válaszolók írnak, neked egyik sem oké, csak kifogás, kifogás, kifogás.
2023. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
31%
A prosti semmit nem old meg. A nőknél a duma számít hogy tudd eladni magad. Amugy én pl 22 évesen veszítettem el a szüzességem. Most 40 vagyok. Voltak párkapcsolataim de sose tudtam jól csajozni. Nem volt meg a dumám hozzá meg a bátorságom. Szóval megértem a kérdezőt.
2023. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
69%

Le lettem pontozva, ahogyan sokan mások (20. vagyok), pedig óvatosan leírtam két lehetséges megoldást. Nem kioktatva, csak lehetőségeket.

Értem, hogy el vagy keseredve, értem azt is, hogy nem lehet "behozni" a lemaradást, és ez is frusztrál.

Vigyázz magadra!

2023. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

18


Lehet, de én nem tudok másként gondolni a dologra, nem tudom elképzelni, hoyg bármit is meg tud oldani. A fizetős lánynak gondolom nem szívesen végzi ezt a munkát csak ez van neki, hogy a magamfajtákkal lefeküdjön, én sem szeretnék magamhoz nyúlni.

Nem látom be hogy ez hogyan lehetne jó élmény.


19


Igen, nagyon csúnya vagyok és rossz a dumám is. De a dumán nem tudok dolgozni, ezt a dolgot az határozza meg hogy hogyan nősz fel, hiányzik a tapasztalat és az élmények amiket már sosem fogok megkapni.


20


Elhiszem, hogy neked be vált, de eléggé más kettőnk helyzete

2023. márc. 22. 18:18
 25/37 anonim ***** válasza:
57%
Be**arok! :D Válaszold már meg nekem, mit vársz a válaszadóktól! Francokat nem tudnál dolgozni a dumádon. Kényelmesebb azt mondani, hogy hülye vagy ehhez, mint változtatni magadon.
2023. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25


Nem tudom, frusztrál hogy ezeket a valóságban nem tudom kimondani, gondoltam leírom arctalanul mert úgy még össze tudok tenni pár értelmes mondatot, de hiba volt belátom.

2023. márc. 22. 18:22
 27/37 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként meg, ha már kimaradt emlékek. Lehet nagy fáradtság lenne neked utánanézni, de ha mégis... Írd be a keresőbe: "Gypsy-Rose esete" Na annak a lánynak jutott pocsék élet. Tíz év börtön után asszem mostanában fog szabadulni. Nem járt iskolába, nem voltak barátai, még csak saját személyisége sem lehetett - az anyja mindent elvett tőle, szó szerint nem volt választása, és sokáig erről nem is tudott, ahogy a saját igazi koráról sem! Mostanában fog szabadulni, harminc évesen. Na neki nincs könnyű dolga.
2023. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
54%

Honnan tudod? Honnan tudod, hogy én, vagy bármelyikünk mit élt már át?

Egy élethelyzetemet mondtam el.


Oké, 29 évesen dugtam meg először nőt, mert hormonproblémák miatt addig képtelen voltam rá... De mégis összejöttem egy nővel, akinek előre elmondtam őszintén a történetemet... Megértette, 10 évig voltunk együtt... és miután vége lett, két évvel később mentem el prostihoz.


Igen, elmondhatatlanul sz@r, hogy sokan már házasok voltak, gyerekeik voltak, amikor én először voltam nővel... Behozhatatlan lemaradásban voltam, vagyok, még akkor is, ha tudom, az élet nem verseny.


Igen, nekem is voltak és vannak öngyilkossági gondolataim, mert már egy randin is hátránnyal indulok.


Voltam pszichiáternél, pszichológusnál is, annyi volt a válaszuk, hogy nyalogatom a sebeimet, sajnáltatom magam. Bizonyára.


De azért azt szeretném neked mondani, hogy van remény, nekem is sikerült. Az, hogy aztán a kapcsolatot elrontottam, más kérdés. Ebben bizony benne volt az évtizedek alatt felgyülemlett frusztráció.


Nem tudok neked hasznos választ adni. De a leírásodban az enyhítés is szóba került. Ezért is írtam a szakembert és/vagy a prostit. Mást nem tudok mondani. 20-as voltam.

2023. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy kiírtam a kérdést
2023. márc. 22. 18:31
 30/37 anonim ***** válasza:
44%

Pszichológus...


Én 31 évesen vagyok ugyanúgy önszántamból szűz, mint ahogy 21 évesen is az voltam (mármint önszántamból meg minden). De ez attól nem gátol semmiben sem az életben. Ugyanúgy van munkahelyem, kollégáim, barátok, hobbik, nem ez definiálja az életem, hiába az folyik a csapból is, hogy 18 éves korod óta minden nap legalább hatszor kell szexelned, csak akkor vagy "ember". Ha meg nagyon rámjön, akkor van két szép kezem, az internet meg szexshopok ha netán szükség lenne egy kis segítségre.

2023. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!