Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen dolgokkal tudok leszokn...

Milyen dolgokkal tudok leszokni a frontinról? Többi lent

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, mert segítségre van szükségem. Nem orvosi segítségre, aki felír valami másik gyógyszert, hanem emberi empátiára.

Nagyon energikus, nyitott lány voltam, aki imádta/imádja a sportot és rengeteg hobbim is van. Az életem ennek ellenére sosem volt a legkönnyebb, fiatal koromban rengeteg rossz dolog ért, amit önerővel kiküszöböltem, nemkellett hozzá a gyógyszer. Aztán jöttek a fiúk, akik sorra törték össze a szívem amíg én minden energiám és szeretetem oda adtam. A barátok akiknek mindenben segítettem de viszonzatlanul. Legutóbbi két éves kapcsolat volt, ahol szerelmes voltam, de birtokolt és ismételten egy másik lánnyal végződött a dolog. A kapcsolatom olyan szinten rakott mély pontra, hogy alvás zavarom lett, hajnali hatig fent voltam és rajzoltam kattogott az agyam egyfolytában. Aztán úgy döntöttem elkezdem szedni ezt a szrt. Nem sokat, 0,25 lefekvés előtt. Vigaszt nyújtott, mert ember nem volt akkor épp aki vigaszt nyújtson. Magányosnak, összetörtnek éreztem magam, még ha társaságban is voltam. Újra kijött a pánikrohamom, ami méginkább megrémisztett. Szóval így indult a frontinnal való életem.

0,25 délben, majd ugyanígy lefekvés előtt. Másfél hónap alatt úgy rászokott a szervezetem hogy egy hétig nem szedtem és remegtem, zsibbadtak a végtagjaim, zavart voltam szédültem.

Azóta rettegek ha leteszem újra ezt tapasztalom, főleg hogy egyetemre járok ahol most kell a koncentrációm. De NEM ez vagyok én!! Szeretném visszakapni önmagam újra, szeretnék boldog lenni és független a gyógyszer nélkül! Nemtudom, mik azok a dolgok amik segítenek, ha csökkentem a gyógyszert, valami csak létezik ami segít hogy könnyebb legyen elhagyni. 23 éves vagyok.



2023. márc. 23. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Aki felírta, segít.
2023. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Alvás zavarra a fű, a mentális állapotodra pedig talán valami hallucinogén (varázsgomba, lsd-bélyeg, meszkalin, dmt, ayahuasca, yopo-mag, látnokzsálya) lenne a jó.
2023. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozhatsz még ketamin vagy mdma terápiával is, bár ezek könnyen függőséget is okozhatnak.
2023. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Légyszi ezt a hülyeséget hagyd, mindentől távol szeretnék maradni ami újabb függőséget okoz és minden halucinogéntől is
2023. márc. 23. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyből elhagyni nem javasolt, kis adagokban kezd el csökkenteni 10 naponként , ismét kis adag csökkrntés amíg sikerül letenni! Kitartást!
2023. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

Évekig voltam frontin függő!

Erős és tanulságos példa lehetek számodra az abbahagyást illetően!

Ha szeretnél,írhatsz nekem!

2023. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az adagodat szép lassan csökkentsd. Egy hétig körömreszelővel reszelj le egy kicsit az adagodból, aztán a következő héten egy picivel többet. Amit lereszelsz az dobd ki.
2023. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező??
2023. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!