Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus téged is elhordot...

Pszichológus téged is elhordott minden xarnak? Vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"?

Figyelt kérdés

Pszichológusom szerint élősködő, lusta és semmirekellő vagyok. Ja és erkölcstelen is.


És hogy ilyen lusta szart meg nem látott mint én. Ja és kidobott mert semmit sebfejlodok csak penzkidobas a terápia és ne raboljam az ő drága idejét


Másnak is van ilyen szintű rohadt pszocholigussal tapasztalata? Ez nem normális!! ugy megalazott tegnap és megkririzalt hogy romokban az önbizalmam.


2023. márc. 24. 20:02
 1/5 jeverezi ***** válasza:
38%

Tudtad-e, hogy a pszichológusok 99% azért lesz pszichológus, hogy a saját kattjujat, lelki tusájukat gyógyítsák?

Betegebbek mint kiket kezelnek. Részvétem. Pszichológusod egy gyökér.

2023. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nehezen tudom elhinni, de ha szó szerint ilyenek hangzottak el, van lehetőséged jelenteni a pszichológus kamaránál.
2023. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez tényleg elég fura. Úgy tudom, hogy tényleg sok a kókler, de ez azért egy kicsit durva, függetlenül attól, hogy amúgy tárgyilagosan igaza van-e.
2023. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és most átgondoltam, velem együtt 6 ismerősöm járt összesen 8 pszichológushoz, és egyikkel se történt hasonló, sőt segített nekik.
2023. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne menj oda többet.
2023. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!