Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 év alatt milyen pszihológus...

18 év alatt milyen pszihológust kell keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gyermekpszihológusok 90%ban kisgyerekenek irányuló, vagy szülő-gyermek közti kapcsolat javítására szolgál. Viszont itt pánikbetegségről van szó, súlyos hipochondriáról, önkárosításról és személyiség zavarról van szó.

Akkor hogyan keressek pszihológust?


2023. márc. 25. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj be az első kocsmába.
2023. márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
A legbiztosabb az ha ahoz mész aki ezekkel diagnosztizált.
2023. márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aki ezekkel diagnosztizált, semmit nem segített. Jeleztem felé hogy hatástalan amit csinálnom kell (autogén- relaxiációs tréning) azt mondta csináljam. Ez volt 22 nyarán, egy ideig még csináltam de mivel eredménytelen volt így nem láttam a továbbiakban értelmét. Illetve ő csak a pánikbetegséggel foglalkozott, a szociális szorongásommal, önutálattal, megfelelési kényszerrel, illetve sorolhatnám, ezekkel abszolút nem, sőt, a kérdés sem hangzott el hogy hogy vagyok. Tb-támogatott volt:)
2023. márc. 25. 01:57
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Olyan pszichológust keress, aki leírja, hogy serdülők problémáival is foglalkozik. Sokan írják ezt le. "gyermekekkel, serdülőkkel, fiatal felnőttekkel foglalkozom" stb.
2023. márc. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!