Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letöröltem FB-t Instát. Most...

Letöröltem FB-t Instát. Most mégjobban magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Előzmény.



Az esemény tegnap következett be. Ismét elkezdtem barátkozni azzal a sráccal. Hát este olyat írt hogy még gondolkodik hogy barátkozzon velem stb.. ez annyira szarul esett h letörölten mindent és nem hogy nem akarom de félek is már az emberektől



2023. márc. 29. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Kezd el a valóságban ismerkedni, barátkozni, magyarul: ÉLNI.
2023. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj már kérdező, de döntsd már el, hogy most izolálni akarod magad vagy nem. Hiába kérsz itt megint tanácsot, az előző kérdéseidnél is kaptál, én is írtam. Írtam, hogy nem görcsölj rá. Most minek is mondjunk bármit itt is, ha úgysem fogadod meg?


Írtuk, hogy ne vágd el magad az emberektől, és most megint azt kérded mit tegyél a magány ellen. Miért?

2023. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert mindenki elvárja hogy barátkozzak és pofára esek. De egyven magányos is vagyok
2023. márc. 29. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én értelek kérdező. Hidd el, hogy más is sokszor esett már pofára társasági szempontból. Most írhatnám, hogy ha majd továbbtanulsz/ dolgozol, ott is találkozol emberekekel, lehet hogy a párod ismerőseivel is megismerkedsz. Nem lehet az, hogy a többiek látják rajtad, hogy görcsölsz, és azért taszítod őket? Ha látják, hogy ráfeszülsz, azzal csak rosszabb.


A külsőd ne zavarjon ha csúnyának érzed magad, bár én még nem láttalak, nem azt mondom, hogy biztos csúnya vagy. De amúgy sokszor olyan ronda pasiknak is van párjuk, hogy az valami hihetetlen. Tényleg, írták is hogy menj másik pszichológushoz is, ha jól emlékszem. Nem tervezel?


Amúgy ha nagyon a négy fal között akarsz lenni.... Én azt vettem észre, hogy ha Youtube videókat nézek, ahol emberek vlogolnak, még ha dög unalmas is néha, de sokszor olyan mintha nekem mondanák el. Mintha ismerősök lennénk. Szóval az is enyhíti a magányt, legalábbis nálam. Azt nem tudom, hogy nálad milyen hatást érne el. Vagy nekem a gyakori kérdések is magánytörő szokott lenni. Mást nem tudok mit mondani.

2023. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Írtam privátba
2023. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!