Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes magány, immár csak...

Teljes magány, immár csak azért is. Hogy vitelezem ki hogy ne essek depibe?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Mindenki szinte igazat ad nekem. Tudtok tippet adni hogy ha ezt folytatom hogy ne legyek depis és magányos?



2023. márc. 24. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvost keressél fel, mert ez már nem vicc, ha már mások is látják rajtad. Nem szégyen!!! Januárban lettem depressziós, olyannyira, hogy csak a gyógyszer segített. Most már sokkal könnyebb minden. Üdv
2023. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó sem adott igazat neked.
2023. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok barátod. Na bumm. Van pár akivel elvagy, egyelőre a neten, majd lesz olyan is akivel személyesen találkozol. Később érettségi után csak csinálsz majd valamit, tanulsz vagy dolgozol, ott is találkozol emberekkel. Nem tudod izolálni magad egész életedre hacsak nem vagy milliárdos.

Azt írod a tanárok kedvelnek, érdeklődnek felőled, ez jó dolog.

Ha most csúnyának is gondolod magad, még csomót változhatsz pár év alatt. Sok sztár nem volt helyes fiú tizen évesen, aztán meg döglöttek utánuk a nők...

2023. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyes látják, a város egyik legjobb pszichológusa praktizál. ;(
2023. márc. 25. 01:01
 5/10 A kérdező kommentje:
3, kedves vagy, de nem látok sok reményt :(
2023. márc. 25. 01:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Bocsi, nem olvastam el az előző kérdésed. SOHA NE ADD FEL! Engem a fél város utált még kiröhögött fiatalon, mert baromságokat terjesztettek rólam. Próbálkoztam öngyilkossággal, de nagyon megbántam, és örülök, hogy nem sikerült. Nagyon erős akarattal és orvos segítségével kilábaltam ebből a helyzetből. Sokáig tartott, de megérte. Végül egy idézet: "Legyőz minden beszédet ez az egy sikoly: az embernek legédesebb a napsugár, a halál semmi: őrült, aki halni vágy, még a rút élet is szebb, mint a szép halál." Euripidész
2023. márc. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Elég erős embernek tűnsz, így talpon tudtál maradni, és ez jó
2023. márc. 25. 11:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom neked, hogy ha izolálod magad, akkor csak még beszűkültnek fogod látni az életed. Ha még inkább beszűkülsz, akkor még depressziósabb leszel. Gondolom te is tudod, hogy abba meg is lehet halni.

Nem kell teljesen izolálnod, elzárkóznod az emberektől, de erőltetned sem kell. Sodródj, majd ahogy alakul. Emberek jönnek mennek, de ha senkink se adsz esélyt, úgy jó hogy nem lesznek élményeid az emberekkel. Majd ahogy alakul. Én is "feladtam" a barátkozást, azt mondtam nem érdekel, ha lesznek társaim lesznek, ha nem akkor nem. Ha valaki beszédes hozzám én is az leszek, de erőltetni nem fogom. Erre most a mai napig chat-elek a volt kollégámmal. Pedig nem terveztem be. Édesanyám erre mondja, hogy "Majd lesz valahogy" Hát egyszerű tanács, de igaz. A jó is néha váratlanul jön.

2023. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom. A teljes izolacio mellett dontottem. Elkezdtem baratkozni azzal a budapestivel megint de eldobott megint. Izolacio lesz. Insta/Fb meg a szutykokat letoroltem
2023. márc. 29. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha elzarkozol, tobbet fogsz agyalni. Csak a negatuvra tudsz majd gondolni. Teljesen belefogsz bolondulni magadban.

Pedig igazabol a hozzaallasodon kene valtoztatnod. Miert gyotrod igy magad?

2023. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!