Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochondriából sikerült...

László. 2020 kérdése:

Hipochondriából sikerült valakinek kigyógyulni teljesen?

Figyelt kérdés
Január óta vettem észre magamon, hogy hipochonder lettem, előtte soha nem voltam az.Lett egy jó hobbim, amikor azzal vagy mással lefoglalom magam teljesen jól vagyok próbálok nem agyalni a betegségeken, de amikor nem sikerül lefoglalni magam egyből vissza tér.Szívesen beszélgetnék olyannal, aki kigyógyult belőle vagy ezzel küzd.
2023. ápr. 2. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel küzdök pár évtizede. Vagyis inkább szenvedek tőle.
2023. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Nálam egyszer csak elmúlt. Amikor nem kötöttem le magam semmivel, állandóan csak beteg voltam, mindig találgattam, hogy biztos valami halálos kimenetelű betegségem van. Ez egész iskolás koromban fennállt. Miután elkezdtem dolgozni nincs időm ilyeneken agyalni és megszűnt ez a dolog.
2023. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!