Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkepzelheto,hogy elfaradt az...

Elkepzelheto,hogy elfaradt az idegrendszerem?

Figyelt kérdés
Lelki okokbol adodoan februar ota panikbeteg lettem,depresszios es nagyon szorongtam. Mostanra el jutottam odaig hogy ha erzek valami tunetet mar nem kap el a szorongas,nem ijedek meg. Furcsan erzem magam,es az egyik szem golyom kisebb lett. Most javulok vagy mitol lehet ez?

2023. ápr. 3. 11:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Voltál szakembernél? Van gyógyszered?
2023. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nyugtatót szoktam szedni. Valoszinuleg szules utani depressziom van. Es nem tudom mikor lesz mar vege. Panik betegsegem is kijott szules utan
2023. ápr. 3. 21:15
 23/26 A kérdező kommentje:
Minden nap szorongok,félek,figyelem magamat .. ez őrület :(
2023. ápr. 3. 21:15
 24/26 A kérdező kommentje:
A szemem se kisebb szerintem,csak en kepzelem be magamnak vagy nem tudom
2023. ápr. 3. 21:16
 25/26 A kérdező kommentje:
Januar ota ki se vizsgalnak.. pedig ebbol szervi gond is ki alakulhat :( ettol felek
2023. ápr. 3. 21:16
 26/26 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez és mondd el neki az összes panaszodat. Ha van melletted felnőtt ember, nézze meg a szemedet. A picivel minden rendben?
2023. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!