Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egerben van jó pszichológus,...

Egerben van jó pszichológus, aki tényleges orvos?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan személyt keresek, aki tud diagnózist állítani, szükség esetén pedig gyógyszert is felírni.

2023. ápr. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor pszichiÁTERT keresel. A pszichoLÓGUS nem orvos.
2023. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A pazichológus nem orvos.
2023. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre is válaszolnátok...?
2023. ápr. 15. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Válaszoltunk, csak nem tudod értelmezni. Nincs ilyen. Vagyis gratulálok annak, aki (talán a jogon kívül a legnehezebb) orvosi és pszichológiai (amely egy bölcsész szak!) diplomát is szerez. Lehet, hogy létezik ilyen, de ha igen, akkor olyan 100.000 ft körül kezdődhet az óradíja :D


Ha hülyeséget kérdezel, az még nem gáz, mert erre van a gyakori és válaszolunk rá, de ha még ezután is minket nézel hülyének, az már problematikus kezd lenni, főleg, hogy mindennek utána is kereshetnél.

2023. ápr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Még el tudom azt képzelni, hogy a 3. hozzászólásod arra vonatkozott, hogy akkor pszichiÁTERT- tudunk-e Egerben, de akkor megint csak nincs értelme, hisz az már nem a kérdés, át kellett volna fogalmaznod, nem tudjukk italálni a gondolataidat. De most én megpróbáltam, szóval akkor gondolom pszichiátert keresel Egerben. Én nem vagyok arra ismerős, esetleg tegyél fel így egy új kérdést.
2023. ápr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De qrva undorító emberek vagytok b@zdmeg.
2023. ápr. 16. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos. Válaszoltunk egy kérdésre, és elkezdesz ingerültködni és sértegetőzni. De ha felteszed azt a kérdést, amire ténylegesen szeretnél választ kapni, akkor talán kapsz is. Mi az amit szeretnél? Pszichiátert?
2023. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!