Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnak lehet beszélni...

Pszichológusnak lehet beszélni ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta tetszik nekem egy feldarabolt lány. A terápián félek felhozni neki a témát, nehogy beírja a kartonomba ezt is, vagy egyéb hátrány érjen emiatt. Hogyha nem beszélek neki erről, akkor az hátráltatná a terápiát?

2023. ápr. 14. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol láttál feldarabolt lányt?

Azért az nem mindegy a válasz szempontjából sem.

2023. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem te daraboltad fel azt a lányt?!
2023. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valaki felrakta a boncolásáról készült felvételeket, utána megtaláltam Instagramon, és Facebookon is a profilját.
2023. ápr. 14. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint annak a profilját, akit felvonultak?


Amúgy az sztem nem mindegy, hogy az jön be, hogy fel van darabolva, vagy az hogy nem él, vagy, maga az ember.. érted.. élve is bejönne?


Egyébként sztem a kérdésedre a válasz, még mindig ott tart nálam, hogy "attól függ"


minek jársz a pszichológushoz?


Parafiliát és depressziót írtál.. nos.. ez a szexuális (ugye..? ez szexuális) vonzalom belőled kivált valamit (pl szégyent vagy barmit) ami okozza a depressziót, vagy ettől te szorongsz? Vagy a depressziódnak más oka van?


Bárhogy is, lehet érdemes megemlíteni. Jó, lehet bekerül a "kartonodba" de gondolom a szakember segít helyre tenni a gondolataid. gondolom senkit sem szeretnél feldarabolni, ugye?

2023. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem felvonultak hanem feldaraboltak, bocs. átírta a telefon.
2023. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, akit boncoltak annak a profilját. Leginkább az tetszik, hogy élettelen, meg hogy milyen törékeny kiscsaj volt, de a hátizmai, és a bordái is szépek. Élve is jól nézett ki, de szerintem úgy fel se tűnt volna, hogy ennyire csinos.


Kevert szorongásos és depressziós zavar miatt járok pszichiáterhez, de a depressziómnak más oka lehet, mivel már nagyon régóta az vagyok, ez a bizonyos vonzalom meg még régebb óta fennáll.

2023. ápr. 15. 00:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm értelek. Nézd ha releváns szerinted, akkor inkább említsd meg. Gondolom akkor nem sok értelme van járni, ha még ott sem lehet az ember őszinte.
2023. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy maximálisan őszinte a terapeutáddal, ha nincs meg a maximális bizalom az irányába tőled, akkor nagyjából semmi értelme a terápiádnak, akkor ilyen alapon a falnak is beszélhetsz és semmi változás nem lesz. Mindenről lehet és kell is beszélned, az a dolga, hogy ne hökkenjen meg semmin, ne akadjon ki, ne ítéljen meg vagy el téged, ne kritizáljon, ne adjon tanácsot, hanem hogy megértsen téged és arra vezessen, hogy te magad oldd meg a saját problémáidat.


Az meg, hogy a sérülékeny, törékeny, tehetetlen, gyenge lányok iránt vonzódsz egyáltalán nem kirívó, sőt, szinte átlagos, bár az, hogy szerinted ha élne, fel sem tűnt volna inkább érdekes nekem, talán félsz élő emberi kapcsolat kialakítására, egyáltalán élő emberhez nem is vonzódsz, sosem vonzódtál? Talán a depressziódból adódó önbizalomhiányod miatt vonzódsz halott lányhoz...?

2023. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor valahogy beszélek neki erről. Az élőkhöz mindig is vonzódtam. Azt nem tudom mitől alakult ez ki, lehet az elköteleződéstől való félelem miatt, ahogy írtad, mindenesetre köszönöm a segítséget.
2023. ápr. 18. 23:51
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Valamilyen listára fel kéne kerülnöd, hogy el tudjanak téged kerülni a nők.
2023. ápr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!