Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jött elő ez a rossz emlék?

Miért jött elő ez a rossz emlék?

Figyelt kérdés
Egy pszichiátriai betegeket segítő alapítvánnyal vagyok kapcsolatban. Másfél éve nagyon rosszul voltam, lefogytam, hasmenésem van, állandó fulladás, hasi görcsök, pánikrohamok stb és én kétségbe esetén hívogattam minden nap őket hogy segítsenek, nagy küzdelem árán jutottam csak be a kórházba de ott először a covid miatt lepattintottak, közben meg a pszichiáterem össze vissza állitgatta a gyógyszereim és teljesen tehetetlen voltam, dolgozni se tudtam. Ez most valamiért előjött. Szkizofrénia a diagnózisom. Hol voltak a segitő szakemberek mikor úgy éreztem még fogok halni?
2023. ápr. 15. 23:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Ugye a jövőben nem lesz ilyen? Nem voltam elég határozott segitség kérés kapcsán
2023. ápr. 15. 23:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Most mit szeretnél?

Nyugodtan írhatsz privát üzenetet ha van kedved

2023. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!