Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Anya folyton kiabál velem, a legkisebb dolog miatt is. Kész ideg vagyok, folyton sírok, félek... Ez most depresszió? Vagy ez normális?

2023. ápr. 16. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak megerősít hagyd rá.
2023. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1./ 14 éves vagyok. Miért?

2./ Tessék?

2023. ápr. 17. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Minél többet kiabálnak veled éveken keresztül szellemileg annál erősebb leszel nagyobb lesz a kitartásod.
2023. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annál megnyomorítottabb lesz.
2023. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az idosebb testveremmel is migdig kiabáltak és verték is és tudod mi lett belőle? Egy erős felnőtt testileg és lelkileg is már a gyerekei vannak és férje, jó állása.

Rám soha nem kiabáltak, csak annyi hogy sulin kivül nem engedtek soha sehova és ez oda vezetett engem hogy önbizalomhiányos lettem még mikor alsós voltam, depressziós lettem 12 évesen meg akartam halni többször is próbálkoztam vele sikertelenül (anyam egyer a fejemhez vágta még a kórházba, hogy "ugysem mered megtenni") de ebből sikerült lassan 2 éve kimásznom egy pszichologus segítségével (amit a testverem fizetett, mivel a szuleimet nem erdekelte ez a dolog), mai napog minden kis aproságon képes vagyok megsértődni, lelkileg és testileg iszonyat gyenge vagyok. Szóvslj kedves kérdező örülj hogy kiabál/nak veled, nem àrt csak a későbbiekben meg erősít és örülj hogy nem hagyagol/nak el. És a másik az hogy 14 vagy és nem rég kerültél bele rendesen a kamaszkorba így a szüleidnek is nehéz alkalmazkodni a minden 5-10 percben oknélküli történō kidurranásaid miatt és ha már kianálnak neked az már szarul esik, de később ettől leszel erős.

Ne add fel és ez meszze messze van a depressziótol.

Üdv 19L

2023. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!