Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek már volt depresszió...

Akinek már volt depresszió miatt derealizációja és elmúlt, utána fogyasztott kannabiszt? Az előhozta újra a derealizációt?

Figyelt kérdés

Hogyan kezeltétek?

Pszichológus?

Pszichiáter?

Esteleg kapott valaki antipszichotikumot?



2023. ápr. 16. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Durván előhozta. Pszichiáterhez járok. Hol jobb, hol rosszabb.
2023. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olvastam valahol, hogy valakinek akinek a kannabisz hozta elő, az segített, hogy megint szívott. És így jobban megértette a világ dolgait, és visszakerült fejben is a “földre”
2023. ápr. 16. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szorongás+depresszió+stressz+fű kombó miatt jött elő a deperszonalizáció/derealizáció, 1 évig nem szívtam, de mivel nem múlt el, úgy voltam vele, nem vonom meg magamtól. Kicsit felerősíti de nekem nem vészes.
2023. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan instabil embernek a fű nem javasolt!
2023. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindentől IS előjön :) fűtől is, stressztől is, fáradtságtól is.
2023. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes fura flashek (akár beragad, akár nem) lehetséges, hogy a valóság egy más aspektusába adnak betekintést. Nem mentesen a tévedésektől, de talán így is képesek árnyalni valaki világképét. Így, egy viszonylag intelligens alapállásban, előfordulhat, hogy egy jó cigi hatása alatt helyrepakolsz számodra meghatározó dolgokat. A derealizáció pont lehet egyfajta eszköze annak, hogy félelem nélkül belemenj abba a belvilágodba, aminek nem érzed magad. Lehet extrém kellemetlen is, és nem gondolnám, hogy bárkinek is érdemes lenne ekkorát vállalnia. Viszont ha mondjuk már-már rasztafári mélységekig hiszel az áldott füst jóakaratában, akkor talán végigmész az úton, ami csak elkezdődött azzal, hogy fel lettél vértezve az elkülönölő tudatosság szupererejével... Azért mielőtt nagyon örülnénk: nem egzakt tudomány ez, nyilván... Gondold át, mit kockáztatsz, mi szenvedést vállalsz esetleg, és tedd mellé a békés társalgásokat a terapeutával, aztán mérlegeljetjük, melyik tűnik testhezállónak, és még ha a sötétben egyedül betépni a megfejtésed, akkor is tény, hogy nettó azért vállalsz kockázatokat rendesen. Hogy úgy mondjam: kell az elkötelezettség...
2023. júl. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!