Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MIRZATEN 15 mg tablettát írt...

MIRZATEN 15 mg tablettát írt fel a pszichiáter nekem álmatlanságra alvásproblémákra? Na de ez egy antidepi tabletta! Valamit nem értek akkor... este kell szednem alvás előtt

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Rohadt erős antihisztamin is amelett, hogy antidepresszáns. Az antihisztamin hatása miatt eszméletlenül álmosít ezért írta fel. Valószínűleg az első néhány napban problémás lesz a felkelelés is 10-12 óra alvás után is. (amugy sem 15mg-vel szoktak kezdeni hanem 7,5mg-al)
2023. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a mirtazent 15 mg-ben kaptam 1 napig, de fél éjjel felvoltam és nehezen aludtam. Később megemelték 30-ra és kaptam mellé egy 0,25-ös frontint is. Na az betette a kaput. Bevettem őket, elkezdtem szédelegni, elfáradtam, ágynakestem és 10 órát úgy aludtam, hogy ha melletem tankok robogtak volna se keltem fel. Sőt reggel felkeltem, megfordultam és még 1-2 órát aludtam.
2023. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embernek hat alvásra. Egy éve nekem is segített, most nem.
2023. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mirtazapin és trazodon szedáló hatású, tipikusan este bevevős antidepresszánsok. Ezért írta fel ezt az orvos.

A pszichiátriai gyógyszereknek elég széles alkalmazási körük van.

2023. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!