Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek alvászavar (insomni...

Mit tegyek alvászavar (insomnia) ellen, ha a felírt gyógyszerek nem hatnak?

Figyelt kérdés

Magas dózisban szedek orvosi előírásra nyugtató-szedatívumot, de mégsem hat. Kontrollvizsgálatkor jeleztem, hogy így sem alszom, sajnos, mindennapi életvitelemben már elviselhetetlen mértékig zavaró, elviselhetetlen. Ambuláns lapot kitöltve elküldött, hogy, szó szerint " csak így tovább"...

Mitévő lehetek? Területileg illetékesen hozzá tartozom, sajnos nem mehetek választott orvoshoz.

Magánpraxisra nincs pénzem...



2016. jún. 14. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Változtasd meg az egész életviteledet.
2016. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló. Sajnos nem olyan egyszerű, mint a tanácsod. Kötelezettségeim vannak, és sajnos napi 10-12 órás munkaidőm, miután még aludni sem tudok, heti 1-2 szabadnappal.

Ha tudsz tanácsot adni, mond ötletet is, hogy miként, és hogyan. Mert így túl felületes vagy.

2016. jún. 14. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lelki problémáid is vannak, ezért nem tudsz pihenni.

Pszichológus, akupunktúra, vagy vegyél egy meditáciös könyvet.Esetleg menj el futni munka után, hátha annyira kifáradsz, hogy tudsz aludni. De én lelki gondokra is gyanakodnék.

2016. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zolpidemet próbáltad már? 1-et kell szedni a betegtájékoztató szerint,én kettőt szoktam, de ezt beszéld meg az orvosoddal, nem akarlak kicsinálni.
2016. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, este egy zolpidem, nappal 2x 0.5 mg frontin... Semmit nem ér, nyugtalan az a pici alvás is , ami néha sikerül. :( Már sírok, mert a pszichiáter aki kezel, meg sem hallgat, mindig mondja: foloytassa... csak így tovább... és kész.

Lehet sokan ismerik, elég hírhedt orvos a XI.-kerületben a fővárosban. :( :(

2016. jún. 17. 07:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szólj az orvosnak, és két eshetőség van: Vagy emeli az adagot vagy újat ír fel.
2016. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, akkor válts pszichiátert, ez így nem terápia, idióta -.-" (mármint a pszichiáter)
2016. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!