Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociofóbiának a külsőhöz...

A szociofóbiának a külsőhöz van köze a legtöbbször?

Figyelt kérdés
Tehát mivel a külsőd miatt sokat bántottak és elutasítottak ezért kialakul egy félelem benned az ember iránt?
2023. ápr. 16. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen utálom az embereket.
2023. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Igen ez velem is így van. Kevés normális kedves ember van ez tény.

De gondolom, hogy oka van annak, hogy utálod. Meg kellett tapasztalnod bizonyos bánásmódokat.

2023. ápr. 16. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerintem nem a bánásmóddal van a bajom. Jó nem volt felhőtlen a gyerekkorom de ez a múlt ami már elmúlt. Inkább az van hogy a magányt szoktam meg. Azt hogy egyedül vagyok. Így ha csak elmegyek egy bevásárló központba máris össze szorul a gyomrom. Ha pedig valakikkel még beszélnem is kéne az már maga a katasztrófa. Tehát azt érzem az én esetem azért alakult ki mert nagyon sokat voltam egyedül.
2023. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Érdekes. Én nem voltam eleget egyedül, suliban kiközösítettek és piszkáltak (csak verbálisan mert fizikailag nem mertek). Szerintem ez volt az ok nálam plusz a szégyellősségem amely felerősítette csak a problémát.

Próbáltam legyőzni de arra jutottam, hogy végleg nem lehet. Ha egy nap sikerül másnap kezdheted elölről a harcot.

2023. ápr. 16. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Én például, ha lemennék a bányába, magától feljönne a szén, kaptam is elég bántást a külsőm miatt, mégsem lettem szociális fóbiás, egy elég helyes arcú szobatársam viszont, akit a túlsúlya nem zavart, átlagosnak látta magát, nagyon durván az volt.
2023. ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze!Szar kérdés!!!
2023. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!