Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tart egy pánikroham?

Meddig tart egy pánikroham?

Figyelt kérdés

Üdv egy 2 hónapja a semmiből elkezdett verni a víz, mellkas fájdalom minden bajom volt, elmentem orvoshoz kiderült, h makk egészséges vagyok, volt EKG meg vérvétel, és vizelet minta, meg cukor, ezekből tudva tuti, h nincs szervi elváltozás? Mert akkor felhívom a háziorvost, mert amúgy nem vagyok jobban, szedem a magne B6-ot, de a mellkasi fájdalom tart, meg néha a halálfélelem, és a szorongás de félek, h a szívemmel van a gond, ma is elkapott egy pánik egy 40 percig tartott, azt hittem itt a vég zsibbadás, nyomás meg minden ami rossz, valaki hasonló cipőbe jár, az tudna segíteni?:)


20/F



#halálfélelem #Állandószorngás
2023. ápr. 17. 21:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen EKG megvolt, vér és vizeletminta is, meg cukrom is, de ő neki meghalt a rokona, most ettől fosok bakker:/
2023. ápr. 17. 23:09
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Nem vagyok oltásellenes, konteós. Én is be vagyok oltva, háromszor, Modernával.


Az unokatestvérem volt aki meghalt. Őt is kivizsgálták, s azt mondta neki az orvos, hogy nyugodtan menjen haza, semmi baja nincs. Sajnos ma már nem lehet köztünk. Ha ott helyben lett volna egy nyilvános defibrillátor, az talán megmenthette volna az életét.

De elég sok sportolót is hirtelen szívmegállás ér el, pedig szerintem ők is makk egészségesek és szerintem őket is rendszeresen vizsgálja orvos. Lehet ionháztartás felborulása, ritmuszavar vagy akármilyen ki nem derült okok.

2023. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor egy szívultrahang jó lenne?:)
2023. ápr. 17. 23:37
 14/18 A kérdező kommentje:
Egy szívizomgyulladást ki mutat, vagy mitévő legyek?:)
2023. ápr. 17. 23:42
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A szívultrahang amiből van nyugalmi és terheléses, az kimutathat billentyűhibát, szívizom vagy szívburok gyulladást.

24 órás holter EKG vagy a terheléses EKG pl. ritmuszavart.

Érelzáródást egy teljes Cardio CT.

Légembóliát vagy vérrögöt azt elvileg semmi, mert az bármikor, bárhol keletkezhet, de csak akkor van gond ha feljut a szívbe vagy a tüdőbe.

2023. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:
Változó.
2023. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor ma felhívom az orvost, h beutalót adjon egy kardiológushoz.
2023. ápr. 18. 07:15
 18/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ezeket mutatja ki az EKG, szóval 3-as, ilyenkor mivan??:)

2023. ápr. 18. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!