Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor hallok embereket beszélni, nem fogom fel egy részét vagy teljesen amit mond?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy amikor hallok embereket beszélni, nem fogom fel egy részét vagy teljesen amit mond? Pl. videókat vagy videók részletét is többször meg kell néznem. Persze ez egyszerűbb tartalmaknál nincs így.


Hogyan kell értelmezni? Mondjam a fejemben a szöveget amit a másik mond vagy csak hallgassam és ne ismételjem a fejemben?



2023. ápr. 17. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet van némi diszlexiád.
2023. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy máson jár az agyad és csak háttérzaj minden?

Újabban jelentkezett ez vagy mindig fennállt?

Nekem semmi bajom a felfogóképességemmel, csak ha nagyon stresszes időszakom van és pörög az agyam ezer problémán, néha az egyszerűbb dolgokat sem fogom fel, nincs rá már kapacitásom, kerültem munkahelyen is égő helyzetbe emiatt.

2023. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Mostanában rendkívül stresszes életet élek, a munkahelyem is megszünt és csak tengődök, mert az isten háta mögötti lakhelyemen nem nagyon van munkalehetőség. Emellett 6 éve magányos vagyok, konkrétan nincs senki akivel beszélhetnék, bandázhatnék.


Ha jól emlékszek, régen talán nagyon kis mértékben állt fenn.

2023. ápr. 18. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!