Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy végre ki...

Mit tegyek, hogy végre ki tudjam pihenni magam? Úgy érzem megőrülök ettől.

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg szörnyű dolog történt az életemben (barát halála, barátnő kórházban, egyéb párkapcsolati problémák, anyagiak)... nem részletezem.

Kb 1 hete nem tudok aludni, csak napi 2 órákat, azt is forgolódva, vergődve, leizzadva.

2 munkahelyen dolgozom, kell a pénz és el is fáradok, de hazaérek és egyszerűen nem tud az agyam kikapcsolni. Teljesen önkívületi állapotban vagyok már, mint egy zombi. Próbálkoztam hogy megiszom lefekvés előtt egy cidert, nem segített, próbálkoztam már természetes alapú nyugtatókkal is, de semmi. Holnapután megyek pszichiáterhez, kértem időpontot, de kellene addig valami, amitől megnyugszik az idegrendszerem.

28n


2023. ápr. 18. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosod lehet, hogy ír fel altatót.
2023. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Én első körben a sportot tudnám javasolni. Futás, jóga pl. Esetleg kirándulni egyet.


Ha kapsz pl frontin-xanax-hasonlo cuccot, azt max egy hónapig szabad szedni, mert utána már raszoksz.

2023. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium magas dózisban, külön időpontban kalcium és D vitamin. Persze hogy le vagy merülve. Mehet a C vitamin is magasabb dózisban és normális kaját egyél. És mehet egy kis etcsoki édesség azért. Citromfű teát próbáld ki.
2023. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Séta a levegőn, naaagy séta
2023. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!