Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kecskeméti pszichiátrián...

Kecskeméti pszichiátrián nálam lehet egész nap a telefonom illetve a dohányzás lehetséges? Nem zárt osztály.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a bacs kisun megyei oktatokorhazra gondolsz, akkor inkabb felejtsd el.


Google maps-on brutal fos velemenyek vannak.

2023. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A honvéd kórházban voltam nyílt osztályon,ott volt már teló nálam és meghatározott időpontokban mehettek a többiek cigizni. Arra emlékszem hogy borotvát kisollót meg csipeszt csak kérésre furdeskor adtàk ki. Zàrton sokkal xa rabb volt.ott nincs teló se engedve. Ugyanúgy be vagy zárva nyílt osztályon is ,csak felírjk a neved ha megengedi az orvos akkor a kertbe lemehetsz egy órát asszem.
2023. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És wifi van?
2023. ápr. 18. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ez nm hotel... :) Vegyél netet a telodra ha nm birsz nélküle meglenni. Én letöltöttem sok hanganyagot és azokat hallgattam.
2023. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet veled kérdező? Ha még olvasod a kérdést, írj kérlek, hogyan lehet eljutni Kecskeméten ingyenes pszichiáterhez vagy pszichológushoz, mert már nem bírom tovább ezt az életet.

Köszönöm, ha válaszolsz.

2023. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!